Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo WinOptimizer 9.4..31

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2011
Data modyfikacji: 12.07.2012
Rozmiar: 24,14 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 472

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo WinOptimizer 9.4..31

Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta. Przede wszystkim program ten umożliwia automatyczną optymalizację pracy systemu operacyjnego do czego wystarczy tylko jedno kliknięcie myszą; porządkowanie dysku twardego poprzez usunięcie zbędnych plików; bezpieczne usuwanie, a także naprawianie kluczy znajdujących się w rejestrze; usuwanie wszelkich pozostałości po odwiedzanych stronach internetowych i wreszcie profesjonalne defragmentowanie dysku twardego. Aplikacja doskonale sprawdza się również jako zaawansowane narzędzie diagnostyczne, które analizuje komputer i system, wyświetlając szczegółowy raport o jego komponentach, ale również o poszczególnych programach i procesach.

Z pozostałych funkcji programu warto wymienić jeszcze zestaw narzędzi, pozwalających na zarządzanie programami, a także aktywnymi procesami czy choćby połączeniami z siecią, które pozwalają na ich efektywną optymalizację. Ponadto download Ashampoo WinOptimizer umożliwia również usuwanie plików, ich przywracanie oraz dzielenie, a także odpowiednie konfigurowanie systemu Windows i jego zabezpieczenie przed ewentualnymi atakami z sieci. To tylko niektóre z ponad 100 różnych funkcji programu, które w zupełności wystarczą by dostosować komputer do własnych potrzeb i jak najlepiej zoptymalizować jego pracę.   Ashampoo WinOptimizer jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się doskonałym interfejsem, również w języku polskim. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego opcji za darmo przez okres 30 dni. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo WinOptimizer 9.4..31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie