Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo WinOptimizer 9.4..31

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2011
Data modyfikacji: 12.07.2012
Rozmiar: 24,14 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 474

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo WinOptimizer 9.4..31

Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta. Przede wszystkim program ten umożliwia automatyczną optymalizację pracy systemu operacyjnego do czego wystarczy tylko jedno kliknięcie myszą; porządkowanie dysku twardego poprzez usunięcie zbędnych plików; bezpieczne usuwanie, a także naprawianie kluczy znajdujących się w rejestrze; usuwanie wszelkich pozostałości po odwiedzanych stronach internetowych i wreszcie profesjonalne defragmentowanie dysku twardego. Aplikacja doskonale sprawdza się również jako zaawansowane narzędzie diagnostyczne, które analizuje komputer i system, wyświetlając szczegółowy raport o jego komponentach, ale również o poszczególnych programach i procesach.

Z pozostałych funkcji programu warto wymienić jeszcze zestaw narzędzi, pozwalających na zarządzanie programami, a także aktywnymi procesami czy choćby połączeniami z siecią, które pozwalają na ich efektywną optymalizację. Ponadto download Ashampoo WinOptimizer umożliwia również usuwanie plików, ich przywracanie oraz dzielenie, a także odpowiednie konfigurowanie systemu Windows i jego zabezpieczenie przed ewentualnymi atakami z sieci. To tylko niektóre z ponad 100 różnych funkcji programu, które w zupełności wystarczą by dostosować komputer do własnych potrzeb i jak najlepiej zoptymalizować jego pracę.   Ashampoo WinOptimizer jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się doskonałym interfejsem, również w języku polskim. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie z jego opcji za darmo przez okres 30 dni. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo WinOptimizer 9.4..31Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie