Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Data modyfikacji: 13.07.2012
Rozmiar: 13 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 245

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0

Gdy usuwamy programy lub gry z systemu, może zdarzyć się, że któryś plików jest uszkodzony i resztki danej aplikacji zostają na twardy dysku. Mogą one spowalniać pracę systemu, a z biegiem czasu zajmują coraz więcej miejsca na twardym dysku. Do uniknięcia tego problemu służy Ashampoo UnInstaller. Jest to program do kompleksowego usuwania aplikacji zainstalowanych na PC. W przeciwieństwie od dostępnego w systemie Windows managera Dodaj/usuń Programy, ten nie przerywa działania, gdy natrafi na zły plik, ale kontynuuje swoją pracę, usuwając wszystko, co wskażemy.

Niestety, nie jest możliwy download Ashampoo UnInstaller w pełnej wersji za darmo. Prezentowana na tej stronie edycja to trial, którego możemy używać dość długo – aż przez 40 dni. Po tym okresie możemy nabyć pełne wydanie lub zrezygnować z używania aplikacji. Jednak aby mieć tak długi czas dostępu, musimy po 10 dniach używania zarejestrować się na stronie wydawcy – co jest naturalnie również bezpłatną czynnością.

Oprócz samego usuwania zainstalowanych aplikacji, program ten może nam pomóc także w likwidacji pustych folderów, śladów odwiedzania Internetu czy plików tymczasowych, które nie są kasowane automatycznie przez system. Ponieważ jest to wydanie Ashampoo UnInstaller po polsku, zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemów z jego obsługą.

Aktualna cena programu wynosi 10 dolarów, czyli około 30 złotych. Można nabyć go bezpośrednio na stronie producenta, przy okazji dokonując promocyjnych zakupów kilku innych przydatnych narzędzi. Nim jednak zdecydujemy się na jego nabycie, radzimy przetestować wersję trial programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie