Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Data modyfikacji: 13.07.2012
Rozmiar: 13 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0

Gdy usuwamy programy lub gry z systemu, może zdarzyć się, że któryś plików jest uszkodzony i resztki danej aplikacji zostają na twardy dysku. Mogą one spowalniać pracę systemu, a z biegiem czasu zajmują coraz więcej miejsca na twardym dysku. Do uniknięcia tego problemu służy Ashampoo UnInstaller. Jest to program do kompleksowego usuwania aplikacji zainstalowanych na PC. W przeciwieństwie od dostępnego w systemie Windows managera Dodaj/usuń Programy, ten nie przerywa działania, gdy natrafi na zły plik, ale kontynuuje swoją pracę, usuwając wszystko, co wskażemy.

Niestety, nie jest możliwy download Ashampoo UnInstaller w pełnej wersji za darmo. Prezentowana na tej stronie edycja to trial, którego możemy używać dość długo – aż przez 40 dni. Po tym okresie możemy nabyć pełne wydanie lub zrezygnować z używania aplikacji. Jednak aby mieć tak długi czas dostępu, musimy po 10 dniach używania zarejestrować się na stronie wydawcy – co jest naturalnie również bezpłatną czynnością.

Oprócz samego usuwania zainstalowanych aplikacji, program ten może nam pomóc także w likwidacji pustych folderów, śladów odwiedzania Internetu czy plików tymczasowych, które nie są kasowane automatycznie przez system. Ponieważ jest to wydanie Ashampoo UnInstaller po polsku, zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemów z jego obsługą.

Aktualna cena programu wynosi 10 dolarów, czyli około 30 złotych. Można nabyć go bezpośrednio na stronie producenta, przy okazji dokonując promocyjnych zakupów kilku innych przydatnych narzędzi. Nim jednak zdecydujemy się na jego nabycie, radzimy przetestować wersję trial programu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Argente – Registry Cleaner

  Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo UnInstaller 4 4.3.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie