Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Magical Defrag 2.34

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 9.9 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 509

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Magical Defrag 2.34

Ashampoo Magical Defrag to prosty program przeznaczone do defragmentacji dysków twardych. Bardzo praktyczną funkcją aplikacji jest opcja pracy tylko wtedy gdy komputer pozostaje bezczynnie włączony, dzięki temu użytkownik nie odczuwa spadku wydajności systemu podczas pracy. Ashampoo Magical Defrag po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Ashampoo Magical Defrag za darmo można używać przez 40 dni. Po 40 dniach należy program zarejestrować a koszt tej operacji top 9.99 USD. Na stronie ashampoo.com znajdziesz  sklep producenta. Zanim kupisz, wypróbuj Ashampoo Magical Defrag – download wersji trial jest damorwy. Zobacz podobne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Attribute Changer

  Attribute Changer to darmowy program, który jak sama nazwa wskazuje umożliwia zmianę atrybutów plików, katalogów, a także dysków w systemie Windows.

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Magical Defrag 2.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie