Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Magical Defrag 2.34

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
Rozmiar: 9.9 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 512

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Magical Defrag 2.34

Ashampoo Magical Defrag to prosty program przeznaczone do defragmentacji dysków twardych. Bardzo praktyczną funkcją aplikacji jest opcja pracy tylko wtedy gdy komputer pozostaje bezczynnie włączony, dzięki temu użytkownik nie odczuwa spadku wydajności systemu podczas pracy. Ashampoo Magical Defrag po polsku nie jest dostępny.

Licencja
Ashampoo Magical Defrag za darmo można używać przez 40 dni. Po 40 dniach należy program zarejestrować a koszt tej operacji top 9.99 USD. Na stronie ashampoo.com znajdziesz  sklep producenta. Zanim kupisz, wypróbuj Ashampoo Magical Defrag – download wersji trial jest damorwy. Zobacz podobne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Magical Defrag 2.34Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie