Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppRemover 2 3.0.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: OPSWAT Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2010
Data modyfikacji: 19.02.2013
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 519

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppRemover 2 3.0.5

AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp. Jest to program, który nie wymaga instalowania w systemie. Wystarczy wykonać download AppRemover i już można go używać po jednym kliknięciu. Rozpoznaje on zainstalowane na komputerze programy zabezpieczające, jak antyspyware, firewalle i antywirusy. Mamy tu dwa tryby usuwania. Pierwszy to deinstalacja programu, który zainstalowany jest w systemie. AppRemover „wytnie” go całkowicie, aby nic po nim ni pozostało. Drugi tryb to sprawdzanie resztek wcześniej usuniętych aplikacji. Zdarza się czasem, że pozostają w rejestrze zbędne pliki. Aplikacja ta znajduje je i oczyszcza z nich system.

AppRemover 2 to program darmowy. Przeznaczony jest dla użytkowników prywatnych, zaś stosowanie w celach komercyjnych (jak np. do biur czy firm) jest zabronione. Jak na razie aplikacja powstała wyłącznie w wersji na Windows, jednak jej twórcy chcą stworzyć takie samo narzędzie i na inne systemy operacyjne, w tym te używane w smartfonach. Dlatego też możemy pewnego dnia doczekać się AppRemover na Android, czy iOS. Jednak póki co z możliwości aplikacji skorzystają tylko posiadacze Windowsów.

Czy AppRemover ma swoje minusy? Dla wielu użytkowników do wad można będzie zaliczyć brak polskiej wersji językowej programu. Z drugiej strony jego obsługa ogranicza się do kilku kliknięć, nie będzie więc to duża wada. Najlepiej sprawdzić to osobiście, dlatego polecamy pobranie programu z tej właśnie strony i sprawdzenie go w działaniu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • vispa

  vispa to niewielka i zupełnie darmowa aplikacja, która umożliwia odblokowanie ukrytych ustawień systemu Microsoft Windows, bez potrzeby przeszukiwania, np. rejestru systemowego i edycji kluczy.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppRemover 2 3.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie