Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppRemover 2 3.0.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: OPSWAT Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.12.2010
Data modyfikacji: 19.02.2013
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 517

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppRemover 2 3.0.5

AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp. Jest to program, który nie wymaga instalowania w systemie. Wystarczy wykonać download AppRemover i już można go używać po jednym kliknięciu. Rozpoznaje on zainstalowane na komputerze programy zabezpieczające, jak antyspyware, firewalle i antywirusy. Mamy tu dwa tryby usuwania. Pierwszy to deinstalacja programu, który zainstalowany jest w systemie. AppRemover „wytnie” go całkowicie, aby nic po nim ni pozostało. Drugi tryb to sprawdzanie resztek wcześniej usuniętych aplikacji. Zdarza się czasem, że pozostają w rejestrze zbędne pliki. Aplikacja ta znajduje je i oczyszcza z nich system.

AppRemover 2 to program darmowy. Przeznaczony jest dla użytkowników prywatnych, zaś stosowanie w celach komercyjnych (jak np. do biur czy firm) jest zabronione. Jak na razie aplikacja powstała wyłącznie w wersji na Windows, jednak jej twórcy chcą stworzyć takie samo narzędzie i na inne systemy operacyjne, w tym te używane w smartfonach. Dlatego też możemy pewnego dnia doczekać się AppRemover na Android, czy iOS. Jednak póki co z możliwości aplikacji skorzystają tylko posiadacze Windowsów.

Czy AppRemover ma swoje minusy? Dla wielu użytkowników do wad można będzie zaliczyć brak polskiej wersji językowej programu. Z drugiej strony jego obsługa ogranicza się do kilku kliknięć, nie będzie więc to duża wada. Najlepiej sprawdzić to osobiście, dlatego polecamy pobranie programu z tej właśnie strony i sprawdzenie go w działaniu.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppRemover 2 3.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie