Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Application Mover 2.6

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Funduc Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 14.08.2008
Rozmiar: 5,483 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 607

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Application Mover 2.6

Application Mover 2.6 to program służący do zmiany lokalizacji zainstalowanych programów tak by można było z nich nadal korzystać. Program kopiuje pliki i dokonuje niezbędnych zmian w rejestrze.­ Application Mover po polsku nie jest dostępny ale wystarczy znać podstawowe wyrażenia: 'Current Path' (bieżąca ścieżka czyli obecna lokalizacja programu) i 'New Path' (czyli nowa lokalizacja) i można bezpiecznie przenosić programy. Wypróbuj już teraz Application Mover. Download jest całkowicie darmowy.

Licencja
Application Mover za free można uruchomić 10 razy a następni należy wykupić klucz rejestracyjne w cenie 15 USD. Szczegóły znajdziesz na stronie producenta – funduc.com. Download za free inne ciekawe aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Application Mover 2.6

dodał: ~Eileen , 22.01.2009

Cholernie przydatne, nie poniszczył mi ani odrobiny danych. Jedyne o czym zapomniał, to zmienić adres w skrócie na moim pasku narzędzi, ale to jest proste do przeoczenia, bo ten pasek był tworzony ręcznie i jego folder znajduje się daleko od plików systemowych/pulpitu/folderu prawdziwego paska... Bardzo polecam :) Przeniosłam już nim chyba z 5 programów z dysku na dysk :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie