Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 181

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0

Application Compatibility Toolkit 5 to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala uniknąć problemów wynikających z niekompatybilności danej aplikacji ze wskazaną wersją systemu Windows. Dzięki download Application Compatibility Toolkit 5 użytkownik ma szansę sprawdzić czy dany program będzie np. działać z nowszą wersją systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu jeszcze przed aktualizacją użytkownik ma szansę sprawdzić czy jest na nią gotowy. Application Compatibility Toolkit 5 do pobrania z naszej strony analizuje kompatybilność aplikacji z następującymi systemami operacyjnymi: Windows XP z SP2, Windows Server 2003, Windows Vista. Ponadto najnowsza wersja Application Compatibility Toolkit 5 współpracuje również z Windows 7.

Program jest bardzo skuteczny w działaniu, dzięki sporej liczbie narzędzi dokładnie testujących wskazaną aplikację pod różnym kontem. Do najważniejszych należą  UAC Compatibility Evaluator, który sprawdza czy dana aplikacja może być uruchamiana w trybie standardowego użytkownika oraz Windows Vista Windows 7 Compatibility Evaluator, który skupia się na wspomnianej kompatybilności z tymi systemami operacyjnymi. Niestety Application Compatibility Toolkit 5 nie jest po polsku, jednak spolszczenie Application Compatibility Toolkit 5 nie jest niezbędne, gdyż czytelny interfejs i proste komendy sprawiają, że każdy powinien poradzić sobie z tą aplikacją. Brak Application Compatibility Toolkit 5 to na pewno nie problem.

Cieszy natomiast fakt, że Application Compatibility Toolkit 5 jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy ma do niego dostęp. Pobierz Application Compatibility Toolkit 5 i sprawdź kompatybilność aplikacji z konkretną wersją systemu operacyjnego.

Podobne Narzędzia systemowe

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie