Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 12.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0

Application Compatibility Toolkit 5 to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala uniknąć problemów wynikających z niekompatybilności danej aplikacji ze wskazaną wersją systemu Windows. Dzięki download Application Compatibility Toolkit 5 użytkownik ma szansę sprawdzić czy dany program będzie np. działać z nowszą wersją systemu operacyjnego Windows, dzięki czemu jeszcze przed aktualizacją użytkownik ma szansę sprawdzić czy jest na nią gotowy. Application Compatibility Toolkit 5 do pobrania z naszej strony analizuje kompatybilność aplikacji z następującymi systemami operacyjnymi: Windows XP z SP2, Windows Server 2003, Windows Vista. Ponadto najnowsza wersja Application Compatibility Toolkit 5 współpracuje również z Windows 7.

Program jest bardzo skuteczny w działaniu, dzięki sporej liczbie narzędzi dokładnie testujących wskazaną aplikację pod różnym kontem. Do najważniejszych należą  UAC Compatibility Evaluator, który sprawdza czy dana aplikacja może być uruchamiana w trybie standardowego użytkownika oraz Windows Vista Windows 7 Compatibility Evaluator, który skupia się na wspomnianej kompatybilności z tymi systemami operacyjnymi. Niestety Application Compatibility Toolkit 5 nie jest po polsku, jednak spolszczenie Application Compatibility Toolkit 5 nie jest niezbędne, gdyż czytelny interfejs i proste komendy sprawiają, że każdy powinien poradzić sobie z tą aplikacją. Brak Application Compatibility Toolkit 5 to na pewno nie problem.

Cieszy natomiast fakt, że Application Compatibility Toolkit 5 jest za free udostępniany użytkownikom, dzięki czemu każdy ma do niego dostęp. Pobierz Application Compatibility Toolkit 5 i sprawdź kompatybilność aplikacji z konkretną wersją systemu operacyjnego.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Application Compatibility Toolkit 5.6.7320.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie