Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AMD OverDrive 2.1.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Advanced Micro Devices
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 22.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4537

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AMD OverDrive 2.1.4

AMD OverDrive przeznaczony jest do monitorowania i zwiększania możliwości procesorów AMD.

Dzięki programowi AMD OverDrive można bez problemu monitorować wszystkie ustawienia wydajności, w tym pamięć zegara, napięcie i taktowanie pamięci. Można dostosować system do swoich potrzeb dzięki nowoczesnej funkcji zwiększania taktowania w czasie rzeczywistym. Program AMD OverDrive wykorzystuje wielowątkowe testy procesora w celu zapewnienia stabilności systemu, dzięki czemu możesz skupić się na grze.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • System Explorer

  Jeśli szukasz alternatywy dla systemowego menadżera zadań, pobierz zupełnie za darmo System Explorer!

 • Baidu PC Faster

  Jeśli Wasz komputer zaczyna powoli nie domagać, jego uruchamianie trwa znacznie dłużej, niż tuż po zakupie, a otwieranie niektórych aplikacji to droga przez mękę, warto wtedy zainteresować się darmowym programem o nazwie Baidu PC Faster.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AMD OverDrive 2.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie