Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AMD OverDrive 2.1.4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Advanced Micro Devices
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 22.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 4533

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AMD OverDrive 2.1.4

AMD OverDrive przeznaczony jest do monitorowania i zwiększania możliwości procesorów AMD.

Dzięki programowi AMD OverDrive można bez problemu monitorować wszystkie ustawienia wydajności, w tym pamięć zegara, napięcie i taktowanie pamięci. Można dostosować system do swoich potrzeb dzięki nowoczesnej funkcji zwiększania taktowania w czasie rzeczywistym. Program AMD OverDrive wykorzystuje wielowątkowe testy procesora w celu zapewnienia stabilności systemu, dzięki czemu możesz skupić się na grze.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • AppRemover 2

  AppRemover 3 to aplikacja przydatna dla każdego użytkownika systemu Windows. Powstała ona w celu usuwania z niego zbędnych pozostałości po programach i grach. Likwiduje także resztki wirusów, programów zabezpieczających, itp.

 • Java SE 7

  Wirtualna maszyna Java to środowisko, dzięki któremu każdy użytkownik może widzieć na przeglądanych stronach sieci animacje flash, grywać w gry napisane w tym języku czy też uruchamiać wiele programów, bez których nie byłoby to możliwe.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AMD OverDrive 2.1.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie