Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AdwCleaner 5.003

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Xplode
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 22.08.2015
Rozmiar: 1,51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AdwCleaner 5.003

AdwCleaner to skuteczne, proste w obsłudze i bardzo popularne narzędzie do usuwania potencjalnie niechcianego i szkodliwego oprogramowania. Program jest w pełni darmowy i przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników bez doświadczenia informatycznego.

Głównym zadaniem programu jest usuwanie wszelkiego rodzaju komponentów reklamowych adware, które utrudniają użytkowanie komputera poprzez wyświetlanie nachalnych reklam np. podczas oglądania filmów w internecie lub korzystania z portalu społecznościowego. Ponadto tego typu komponenty modyfikują ustawienia przeglądarek internetowych, mogą również instalować zbędne paski narzędziowe, które również utrudniają lub uniemożliwiają korzystanie z przeglądarki.

AdwCleaner to lekki i szybki program. Jego zaletą jest niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemu. Ponadto prosta i bezproblemowa obsługa sprawia, że nawet początkujący użytkownicy będą w stanie dokonać naprawy systemu.

Wśród najczęstszych problemów można wyróżnić m.in. zmianę strony startowej przeglądarki, wyświetlanie przeszkadzających reklam, komunikatów itp. Ponadto z pomocą tego programu poradzimy sobie z problemami związanymi z ryzykiem utraty prywatnych danych np. poprzez wyłudzenie adresu e-mail przez reklamy itp. Kolejną zaletą może być brak konieczności instalacji, dzięki czemu możemy AdwCleaner przechowywać na pamięci zewnętrznej USB i korzystać w razie potrzeby.

Program korzysta z baz danych posiadających informacje o wszystkich szkodliwych programach do usunięcia. Po zakończeniu działania narzędzie generuje raport informujący o wykonanych działaniach itp. Oczywiście cały proces odbywa się automatycznie, zaś do zadań użytkownika należy jedynie ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie systemu nie powinno być żadnych reklam i irytujących elementów. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AdwCleaner 5.003

dodał: ~ela , 03.08.2013

Super Programik

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie