Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AdwCleaner 5.003

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Xplode
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2013
Data modyfikacji: 22.08.2015
Rozmiar: 1,51 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 1363

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AdwCleaner 5.003

AdwCleaner to skuteczne, proste w obsłudze i bardzo popularne narzędzie do usuwania potencjalnie niechcianego i szkodliwego oprogramowania. Program jest w pełni darmowy i przeznaczony głównie dla początkujących użytkowników bez doświadczenia informatycznego.

Głównym zadaniem programu jest usuwanie wszelkiego rodzaju komponentów reklamowych adware, które utrudniają użytkowanie komputera poprzez wyświetlanie nachalnych reklam np. podczas oglądania filmów w internecie lub korzystania z portalu społecznościowego. Ponadto tego typu komponenty modyfikują ustawienia przeglądarek internetowych, mogą również instalować zbędne paski narzędziowe, które również utrudniają lub uniemożliwiają korzystanie z przeglądarki.

AdwCleaner to lekki i szybki program. Jego zaletą jest niewielkie zapotrzebowanie na zasoby systemu. Ponadto prosta i bezproblemowa obsługa sprawia, że nawet początkujący użytkownicy będą w stanie dokonać naprawy systemu.

Wśród najczęstszych problemów można wyróżnić m.in. zmianę strony startowej przeglądarki, wyświetlanie przeszkadzających reklam, komunikatów itp. Ponadto z pomocą tego programu poradzimy sobie z problemami związanymi z ryzykiem utraty prywatnych danych np. poprzez wyłudzenie adresu e-mail przez reklamy itp. Kolejną zaletą może być brak konieczności instalacji, dzięki czemu możemy AdwCleaner przechowywać na pamięci zewnętrznej USB i korzystać w razie potrzeby.

Program korzysta z baz danych posiadających informacje o wszystkich szkodliwych programach do usunięcia. Po zakończeniu działania narzędzie generuje raport informujący o wykonanych działaniach itp. Oczywiście cały proces odbywa się automatycznie, zaś do zadań użytkownika należy jedynie ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie systemu nie powinno być żadnych reklam i irytujących elementów. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AdwCleaner 5.003

dodał: ~ela , 03.08.2013

Super Programik

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie