Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced SystemCare Free 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: IObit.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 29,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced SystemCare Free 4

Advanced SystemCare Free to darmowe narzędzie systemowe, które służy do optymalizacji systemu operacyjnego Microsoft Windows. Program ten w przeszłości ukazywał się pod nazwą Advanced WindowsCare Personal i w szybkim czasie zyskał sobie sporą rzeszą użytkowników na całym świecie, dzięki licznym opcjom oraz prostocie działania. Aplikacja oferuje szereg funkcji wpływających na wydajność pracy systemu, z których warto wymienić przede wszystkim menadżera rejestru, który w szybki sposób naprawia błędne i usuwa niepotrzebne wpisy, a także specjalne narzędzia analizujące system pod kątem problemów, które po zdiagnozowaniu mogą być szybko naprawione. Download Advanced SystemCare Free umożliwia również oczyszczanie dysku z niepotrzebnych i dawno nieużywanych plików, a także z programów typu adware oraz spyware.

Najnowsza część programu oferuje ponad 20 różnych narzędzi umożliwiających naprawę, czyszczenie, a także optymalizację pracy systemu oraz ochronę danych. Dostępny na pobierz Advanced SystemCare Free doskonale radzi sobie również z niepotrzebnymi procesami oraz optymalizacją użycia pamięci RAM, dzięki czemu potrafi znacznie przyspieszyć pracę systemu. Jedną z największych zalet tego programu jest bardzo prosty i czytelny interfejs, a także dostępność w kilkunastu różnych wersjach językowych, w tym po polsku, przez co nikt nie powinien mieć żadnych problemów z zapoznaniem się z wszystkimi funkcjami tej aplikacji. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced SystemCare Free 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie