Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced SystemCare Free 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: IObit.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 29,5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced SystemCare Free 4

Advanced SystemCare Free to darmowe narzędzie systemowe, które służy do optymalizacji systemu operacyjnego Microsoft Windows. Program ten w przeszłości ukazywał się pod nazwą Advanced WindowsCare Personal i w szybkim czasie zyskał sobie sporą rzeszą użytkowników na całym świecie, dzięki licznym opcjom oraz prostocie działania. Aplikacja oferuje szereg funkcji wpływających na wydajność pracy systemu, z których warto wymienić przede wszystkim menadżera rejestru, który w szybki sposób naprawia błędne i usuwa niepotrzebne wpisy, a także specjalne narzędzia analizujące system pod kątem problemów, które po zdiagnozowaniu mogą być szybko naprawione. Download Advanced SystemCare Free umożliwia również oczyszczanie dysku z niepotrzebnych i dawno nieużywanych plików, a także z programów typu adware oraz spyware.

Najnowsza część programu oferuje ponad 20 różnych narzędzi umożliwiających naprawę, czyszczenie, a także optymalizację pracy systemu oraz ochronę danych. Dostępny na pobierz Advanced SystemCare Free doskonale radzi sobie również z niepotrzebnymi procesami oraz optymalizacją użycia pamięci RAM, dzięki czemu potrafi znacznie przyspieszyć pracę systemu. Jedną z największych zalet tego programu jest bardzo prosty i czytelny interfejs, a także dostępność w kilkunastu różnych wersjach językowych, w tym po polsku, przez co nikt nie powinien mieć żadnych problemów z zapoznaniem się z wszystkimi funkcjami tej aplikacji. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • GoodSync

  Jeżeli poszukujesz programu do tworzenia kopii zapasowych danych to GoodSync jest jednym z najlepszych tego typu narzędzi.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced SystemCare Free 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie