Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wise Registry Cleaner 7.54

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WiseCleaner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.11.2010
Rozmiar: 2,15 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 955

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wise Registry Cleaner 7.54

Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości. Ważnym elementem jest także rejestr systemowy, w którym błędne wpisy mogą spowalniać działanie systemu. Należy raz na jakiś czas oczyszczać rejestr z błędnych elementów, a służą do tego programy narzędziowe. Jednym z nich jest Wise Registry Cleaner. To aplikacja darmowa, która zdobyła sobie dużą popularność na świecie. Dlaczego? Ponieważ to program darmowy, w każdej chwili można wykonać jego download i przetestować osobiście. Dodatkowym plusem jest to, że mamy do czynienia z wydaniem Wise Registry Cleaner po polsku, więc nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą.

Program skanuje dokładnie wszystko, co tylko może zawierać rejestr. Tak więc sprawdza elementy z menu start, pliki pomocy, biblioteki DLL, a nawet czcionki i ścieżki do aplikacji! Dostępny za darmo Wise Registry Cleaner nie pochłania tyle czasu, co inne aplikacje tego typu – a wciąż trwają prace nad jego jeszcze większą optymalizacją. Program ten powinno się uruchamiać raz na tydzień-dwa, wówczas mamy pewność, że porządek w rejestrze zostanie zachowany, a system operacyjny będzie działać optymalnie.

Registry Cleaner działa na Windows 7, XP i Vista. Nie potrzeba być jakimś zaawansowanym użytkownikiem, aby się nim posługiwać. Prostota działania to obok szybkości jego największy plus. Praktycznie nie można narzekać na ten program. Co prawda nie ma tu automatycznego aktualizowania aplikacji, można jednak zaglądać raz na miesiąc na nasz strony, by sprawdzać, czy nie ma nowej wersji.

Kolejnym istotnym faktem jest to, że aplikacja o wszystko pyta. Wpisy uznane za zbędne lub przeszkadzające nie są likwidowane automatycznie – użytkownik musi wyrazić zgodę na ich kasację. Dla większego bezpieczeństwa aplikacja ma moduł tworzenie kopii zapasowej rejestru, jeśli więc w ten czy inny sposób skasujemy potrzebny plik, możemy go przywrócić bez problemu. Można także dodatkowo wykonywać dzięki Wise Registry Cleaner defragmentacji twardego dysku, co jeszcze bardziej przyśpieszy działania systemu.

Wise Registry Cleaner to aplikacja, która przyda się dosłownie na każdym komputerze. Można pobrać ją bezpłatnie, klikając w poniższy link.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Disk Savvy

  Pobierz Disk Savvy - jedno najpopularniejszych narzędzi do analizy danych z dysków twardych!

 • Game Booster

  Game Booster jest to darmowa aplikacja, która umożliwia przyspieszenie i optymalizację pracy naszego komputera.

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • UNetbootin

  UNetbootin 4.85 to niewielka aplikacja umożliwiająca instalację większości liczących się dystrybucji Linuxa na partycjach systemowych, bądź nośnikach USB. Jest to przydatne narzędzie, zwłaszcza w sytuacji gdy użytkownik posiada komputer bez napędu CD.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wise Registry Cleaner 7.54Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie