Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 10 Media Creation Tool 1.0

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 02.08.2015
Rozmiar: 18,74 MB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 117

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Windows 10 Media Creation Tool 1.0

Windows 10 Media Creation Tool to proste w obsłudze i bardzo skuteczne narzędzie, za pomocą którego szybko i bezproblemowo stworzymy obraz instalacyjny systemu operacyjnego Windows 10. Za pomocą tego programu możemy zaktualizować system lub stworzyć nośnik – DVD lub USB – z „czystą” wersją instalatora. 

Obsługa programu jest bardzo prosta i w większości etapów całkowicie zautomatyzowana, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami i stworzeniem nośnika instalacyjnego. Co więcej, aplikacja nie wymaga instalacji – wystarczy wypakować ją do dowolnej lokalizacji. Po uruchomieniu, program Windows 10 Media Creation Tool zaoferuje kilka opcji. Możemy zaktualizować obecnie używany system tj. Windows 7 lub Windows 8.1, lub pobrać pliki instalacyjne w celu stworzenia nośnika instalacyjnego na płycie DVD lub pamięci USB. 

Jeśli chodzi o wybór systemu, możemy wybrać edycję Windows 10 Home, przeznaczoną dla użytkowników domowych, lub Windows 10 Pro, dla zaawansowanych użytkowników lub użytku profesjonalnego. Możemy również zdecydować się na wersję z literką N, która pozbawiona jest odtwarzacza Windows Media Player. Na koniec wybieramy wersję – 32- lub 64-bitową. Cała procedura ściągania danych i zapisywania przebiega automatycznie, konieczne jest natomiast wcześniejsze przygotowanie nośnika o pojemności przynajmniej 6 GB.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Revo Uninstaller Pro

  Revo Uninstaller Pro to bardzo przydatna aplikacja, która umożliwia usuwanie oprogramowania zainstalowanego na komputerze w szybki i profesjonalny sposób.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 10 Media Creation Tool 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie