Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinReducer 8.1 1.23

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: WinReducer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2014
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows 8
Liczba pobrań: 119

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis WinReducer 8.1 1.23

WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1. Jego zadanie polega bowiem na modyfikacji dysku instalacyjnego według potrzeb i upodobań użytkownika. Za pomocą prezentowanego programu mamy możliwość między innymi na dodawanie składników czy usuwanie zbędnych, według nas komponentów.

Jego najważniejszą funkcją jest zmniejszenie rozmiaru obrazu płyty instalacyjnej. WinReducer 8.1 pozwala między innymi na usuwanie czcionek, sterowników, różnego rodzaju kompozycji graficznych, dźwięków, zbędnych wersji językowych, taper, różnego rodzaju aplikacji oraz wiele, wiele innych. Program pomimo braku polskiego menu jest niezwykle prosty w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeniu użytkownicy nie powinni mieć z nim problemu. 

Uwaga!
Należy pamiętać, że usunięcie niektórych komponentów z dysku instalacyjnego systemu operacyjnego Windows 8.1 może powodować jego nieprawidłowe działanie po zainstalowaniu na dysku naszego komputera.

Podobne Narzędzia systemowe

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • PrivaZer

  PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinReducer 8.1 1.23Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie