Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tweak-XP Pro v4.0.9

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Totalidea Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 6.8 MB
System operacyjny: Windows XP
Liczba pobrań: 4251

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tweak-XP Pro v4.0.9

Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni. To wystarczająco, aby przetestować narzędzia dawane przez aplikację.

Jak sama nazwa wskazuje Tweak-XP Pro jest pod Windows XP. Dzięki aplikacji nie tylko poznasz najważniejsze informacje o procesorze, kartach czy pamięci, ale też będziesz mógł zoptymalizować system. Nadto program pozwoli Ci na dotarcie do ukrytych opcji zmiany ustawień. Spróbuj samemu! Download Tweak-XP Pro jest możliwy w każdej chwili. W trosce bezpieczeństwo systemu aplikacja tworzy punkt jego przywracania w momencie instalacji.  Dostępny do pobrania Tweak-XP Pro umożliwia zmianę wyglądu menu start oraz innych elementów systemu. Możesz nawet ukrywać funkcje, czy sprawić, by pasek zadań stał się niemal niewidzialny! Do obsługi programu przyda się znajomość angielskiego, bowiem nie ma wersji Tweak-XP Pro po polsku. Jednak możesz rozejrzeć się w sieci za plikiem polonizujący. Spolszczenie Tweak-XP Pro pomoże Ci, jeśli nie czujesz się zbyt dobrze w obcym języku. A jeśli nie sprawia Ci on problemów, pobierz Tweak-XP Pro za free i przetestuj ten program. Do jego zalet można dodać opcje takie jak możliwość zarządzania dyskami, diagnostyka DirectX, Centrum Zabezpieczeń czy też zarządzanie folderami.

Choć brak wersji Tweak-XP Pro pl, zachęcamy do spróbowania programu. Daje on możliwość dostępu do każdego elementu systemu XP. Ostrzegamy zarazem, aby zaawansowane opcje wykorzystywali tylko doświadczeni użytkownicy – nieudane operacje mogą spowodować, iż system ulegnie uszkodzeniu. Zobacz także inne Narzędzia systemowe w naszym serwisie.

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Start Menu Organizer

  Bardzo przydatna aplikacja umożliwiająca dostosowanie oraz uporządkowanie menu Start w systemie operacyjnym Microsoft Windows.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tweak-XP Pro v4.0.9

dodał: ~wierzba , 28.02.2010

hmm

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie