Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tweak-10 1.0 build 1005

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Totalidea Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.08.2015
Rozmiar: 23,63 MB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 38

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tweak-10 1.0 build 1005

Tweak-10 to dość prosta, niewielka, choć bardzo funkcjonalna aplikacja pozwalająca zmienić ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10. Dzięki temu możemy zmienić niedostępne opcje lub zoptymalizować pracę całego systemu. Należy jednak pamiętać, że zmiana tych ustawień może spowodować uszkodzenie Windows – korzystanie z programu zalecamy zaawansowanym użytkownikom!

Program Tweak-10 wyposażono w kilka oddzielnych modułów, które umożliwiają zarówno automatyczne, jak i ręczne dostosowywanie ustawień systemu Windows 10. Pracę z programem warto rozpocząć od sprawdzenia i automatycznej optymalizacji systemu, dzięki czemu jego praca zostanie ulepszona i przyspieszona. Z poziomu głównego okna programu możemy również uruchomić czyszczenie dysków ze zbędnych plików, śmieci itp. Na uwagę zasługuje także opcja optymalizacji rejestru, choć powinny z niej korzystać doświadczeni użytkownicy. 

Oprócz tego w panelu bocznym okna programu znajdziemy dodatkowe, ale równie przydatne opcje. Możemy miedzy innymi uzyskać dostęp do informacji na temat systemu, poprawić pracę dysków twardych poprzez czyszczenie ze zbędnych elementów, czy też wyłączyć zbędne operacje, które konsumują zasoby komputera. Zaawansowani użytkownicy mogą dodatkowo wybrać domyślną lokalizację folderów systemowych, zmienić dane OEM czy też skonfigurować opcje synchronizacji czasu, jak również dopasować funkcję kontroli konta użytkownika do własnych preferencji. 

Ciekawostką jest możliwość wykonania tak zwanej migawki optymalizacji. Co to takiego? Otóż jeżeli dokonaliśmy optymalizacji i chcemy ją zapamiętać, wystarczy z poziomu programu wykonać wspomnianą migawkę. Dzięki temu, w przypadku nowych zmian będziemy mogli przywrócić ustawienia systemu do poprzedniego stanu bez straty danych itp. Jeśli popełniliśmy błąd, program zaoferuje możliwość powrotu do ustawień fabrycznych oferowanych przez Microsoft. Mimo to, zalecamy ostrożność w korzystaniu z tego programu. 

Niestety licencja jest ograniczona i oferuje tylko 14 dni pracy od momentu instalacji. Po tym czasie program przestaje działać – jeśli chcemy nadal korzystać z Tweak-10, konieczne będzie wykupienie licencji. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Little Registry Cleaner

  Little Registry Cleaner to narzędzie służące do zarządzania rejestrem systemowym i jego zasobami. Download Little Registry Cleaner pozwala na wykonanie gruntownej analizy rejestru w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów oraz ich edycję.

 • Wise Disk Cleaner

  Wise Disk Cleaner to użyteczna aplikacja, której zadaniem jest oczyszczanie system ze śmieci, jakie w nim pozostają po deinstalacji programów i gier.

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • Wise Registry Cleaner 7.54

  Szybkość działania komputera zależy od paru czynników – rozmieszczenia plików na twardym dysku, ilości pamięci operacyjnej (RAM) oraz konfiguracji całości.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tweak-10 1.0 build 1005Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie