Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tweak-10 1.0 build 1005

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Totalidea Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.08.2015
Rozmiar: 23,63 MB
System operacyjny: Windows 7, 8
Liczba pobrań: 37

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Tweak-10 1.0 build 1005

Tweak-10 to dość prosta, niewielka, choć bardzo funkcjonalna aplikacja pozwalająca zmienić ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10. Dzięki temu możemy zmienić niedostępne opcje lub zoptymalizować pracę całego systemu. Należy jednak pamiętać, że zmiana tych ustawień może spowodować uszkodzenie Windows – korzystanie z programu zalecamy zaawansowanym użytkownikom!

Program Tweak-10 wyposażono w kilka oddzielnych modułów, które umożliwiają zarówno automatyczne, jak i ręczne dostosowywanie ustawień systemu Windows 10. Pracę z programem warto rozpocząć od sprawdzenia i automatycznej optymalizacji systemu, dzięki czemu jego praca zostanie ulepszona i przyspieszona. Z poziomu głównego okna programu możemy również uruchomić czyszczenie dysków ze zbędnych plików, śmieci itp. Na uwagę zasługuje także opcja optymalizacji rejestru, choć powinny z niej korzystać doświadczeni użytkownicy. 

Oprócz tego w panelu bocznym okna programu znajdziemy dodatkowe, ale równie przydatne opcje. Możemy miedzy innymi uzyskać dostęp do informacji na temat systemu, poprawić pracę dysków twardych poprzez czyszczenie ze zbędnych elementów, czy też wyłączyć zbędne operacje, które konsumują zasoby komputera. Zaawansowani użytkownicy mogą dodatkowo wybrać domyślną lokalizację folderów systemowych, zmienić dane OEM czy też skonfigurować opcje synchronizacji czasu, jak również dopasować funkcję kontroli konta użytkownika do własnych preferencji. 

Ciekawostką jest możliwość wykonania tak zwanej migawki optymalizacji. Co to takiego? Otóż jeżeli dokonaliśmy optymalizacji i chcemy ją zapamiętać, wystarczy z poziomu programu wykonać wspomnianą migawkę. Dzięki temu, w przypadku nowych zmian będziemy mogli przywrócić ustawienia systemu do poprzedniego stanu bez straty danych itp. Jeśli popełniliśmy błąd, program zaoferuje możliwość powrotu do ustawień fabrycznych oferowanych przez Microsoft. Mimo to, zalecamy ostrożność w korzystaniu z tego programu. 

Niestety licencja jest ograniczona i oferuje tylko 14 dni pracy od momentu instalacji. Po tym czasie program przestaje działać – jeśli chcemy nadal korzystać z Tweak-10, konieczne będzie wykupienie licencji. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • Eusing Free Registry Cleaner

  Eusing Free Registry Cleaner 2.0 to najnowsza część bardzo popularnego programu służącego do robienia porządków w rejestrze systemowym. Download Eusing Free Registry Cleaner 2.0 pozwala na usuwanie zbędnych wpisów bądź bibliotek dll.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tweak-10 1.0 build 1005Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie