Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sunrise Seven 1.2

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Sunrise Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.10.2014
Rozmiar: 2.6 MB
System operacyjny: Windows 7
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sunrise Seven 1.2

Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji. Za pomocą prezentowanej aplikacji dostajemy dostęp do często ukrytych i niedostępnych wcześniej opcji systemowych pozwalających na zmianę różnego rodzaju ustawień: wydajności, bezpieczeństwa, UAC, personalizacji środowiska pracy. Sunrise Seven pozwala między innymi na zarządzanie zabezpieczeniami dla kont użytkowników, aktywowanie i dezaktywowanie popularnych usług, blokowanie dostępu do różnego rodzaju opcji systemowych oraz proste zarządzenia usługami Windows Update.

Nie zabrakło tutaj także funkcji odpowiedzialnej za ukrywanie różnego rodzaju apletów w Panelu Sterowania oraz dodawanie szeregu opcji do często używanego menu kontekstowego. Co więcej, za pomocą Sunrise Seven możemy także zmienić tło ekranu logowania do systemu oraz wygląd paska zadań. Ten niewielki program daje użytkownikowi spore możliwości w kwestii modyfikowania wyglądu i działania systemu operacyjnego.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sunrise Seven 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie