Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Start Menu Organizer 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Winstep Software Technologies
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 01.01.2016
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 40

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Opis Start Menu Organizer 1.5

Start Menu Organizer to prosta w obsłudze, choć bardzo przydatna i funkcjonalna aplikacja przeznaczona do konfigurowania i dostosowywanie wyglądu menu Start w systemie Microsoft Windows do własnych preferencji. 

Program Start Menu Organizer to idealne rozwiązanie dla tych, którzy instalują dużą ilość programów i gier na komputerze. Po pewnym czasie, w menu Start zaczyna panować chaos i nieporządek, który znacząco utrudnia korzystanie z komputera. Na szczęście możliwości oferowane przez program potrafią rozwiązać ten problem i wprowadzić pożądany ład. Użytkownik może wybrać jedną z aż dziesięciu kategorii, zaś zastosowana funkcja „przeciągnij i upuść” sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z konfiguracją.

Zazwyczaj już po krótkiej chwili menu Start zaczyna być uporządkowane i spójne. Co ciekawe, program automatycznie wykonuje kopię zapasową ustawień, dzięki czemu w każdej chwili możemy je przywrócić np. po awarii systemu itp. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby usuwać lub przenosić nieużywane skróty. Na uwagę zasługuje również moduł aktualizacji, który sprawdza i wyszukuje nowe wersje zainstalowanych na komputerze programów i gier. 

Wyżej wymienione cechy to tylko najciekawsze elementy darmowej wersji programu Start Menu Organizer. W edycji płatnej mamy do dyspozycji o wiele więcej ciekawych opcji, między innymi możliwości tworzenia własnych nazw kategorii, dodawania i nazywania podkategorii, reorganizacji elementów menu Start itp. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!

 • JetClean

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Start Menu Organizer 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie