Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RegCleaner 4.3.0.780

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Jouni Vuorio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.10.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 3303

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis RegCleaner 4.3.0.780

Do czego służy RegCleaner?
RegCleaner 4.3.0.780 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru. System od początku swego istnienia zapisuje w rejestrze informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania programów i sprzętu. Z biegiem czasu nieczyszczony rejestr gromadzi coraz więcej niepotrzebnych informacji. Rejestr przechowuje informacje nawet o programach dawno odinstalowanych i przy każdym otwarciu systemu je przetwarza. Ponad to rejestr przechowuje informacje osobno dla każdego konta użytkownika komputera. Niepotrzebne wpisy rejestru stale się pojawiają i stopniowo spowalniają pracę komputera. Usuwając niepotrzebne dane z rejestru sprawisz, że komputer będzie działał o wiele szybciej a fakt, że RegCleaner 4.3.0.780 działa po polsku ułatwi sprawę. RegCleaner dostępny jest za darmo.

Funkcje programu RegCleaner
RegCleaner 4.3.0.780 to program, dzięki któremu uporządkujesz rejestr z niepotrzebnych wpisów. RegCleaner pozwala zarządzać listą programów, które otwierają się przy włączeniu systemu – usuwając z niej niepotrzebne wpisy przyspieszysz start systemu. RegCleaner pozwala odinstalowywać programy. Usuwając nim programy masz pewność, że żaden niepotrzebny element nie pozostał na dysku lub w rejestrze komputera. RegCleaner jest free – za pobranie i używanie nie płacisz ani grosza. Zdecyduj się na RegCleaner, ściągnij najnowszą wersję z naszego serwisu.

RegCleaner daje możliwość czyszczenia rejestru, ale należy pamiętać, że każda operacja w rejestrze naraża na szwank działanie komputera. Dlatego zanim usuniesz z rejestru ważne rekordy możesz przy pomocy RegCleaner utworzyć kopię zapasową rejestru. RegCleaner automatycznie wykrywa oraz pozwala usunąć nieużywane biblioteki DLL, w tym także współdzielone. Dzięki RegCleaner możesz zarządzać typami plików. RegCleaner do pobrania po kliknięciu w zielony przycisk pod tekstem.

To, co różni RegCleaner od podobnych programów to, to, że całą kontrole oddaje użytkownikowi. Większość programów służących do czyszczenia rejestru automatycznie usuwa wpisy z rejestru, natomiast RegCleaner 4.3.0.780. pozwala usunąc każdy wpis. W związku z tym jest to program przeznaczony przede wszystkim dla użytkowników zaawansowanych w obsłudze komputera. RegCleaner posiada rozbudowaną pomoc. Przyjazny interfejs pozwoli szybko wdrożyć się w obsługę programu.

Wersja językowa
Interfejs RegCleaner w wersji pl może nie działać od chwili instalacji. Aby włączyć polską wersję językową należy zainstalować dołączone domyślnie do programu RegCleaner spolszczenie. Wystarczy odnaleźć menu Options a w nim zakładkę Language. Wybierając polecenie Select Language odtworzy się okno dialogowe, gdzie należy znaleźć plik Polish.rlg. Do wyboru jest dwadzieścia innych wersji językowych.

Licencja
RegCleaner nie jest trial. Wszyscy mogą używać programu bezpłatnie, ponieważ licencja, na jakiej rozpowszechniany jest RegCleaner to freeware. Wybierz darmowy RegCleaner. Pobierz już teraz i zrób porządek na swoim komputerze.

Wymagania systemowe
RegCleaner 4.3.0.780 działa na następujących systemach operacyjnych Microsoft: Windows 95, Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP i Windows 2003. RegCleaner i Windows Vista nie są kompatybilne. Nie ma też oficjalnych informacji na temat współdziałania RegCleaner i Windows 7.

Polecamy RegCleaner 4.3.0.780, najnowszy program służący do zarządzania rejestrem systemowym. Zapraszamy do naszego działu Narzędzia, gdzie oprócz RegCleaner na download czekają dziesiątki darmowych programów mogących diametralnie usprawnić działanie twego komputera. 

­Certyfikat___pl

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.

 • Advanced SystemCare Free

  Advanced SystemCare Free to darmowe narzędzie systemowe, które służy do optymalizacji systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RegCleaner 4.3.0.780

dodał: ~Vader , 13.10.2009

najlepszy program na świecie

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie