Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PrivaZer 2.19

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Goversoft LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.05.2014
Rozmiar: 6.9 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 119

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PrivaZer 2.19

PrivaZer to prosty w użyciu i przede wszystkim darmowy program, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera. Jego działanie polega przede wszystkim na cyklicznym usuwaniu śladów, które zostawiamy każdorazowo korzystając z Internetu oraz wypełniają różnego rodzaju dokumenty, które później zapisywane są na dysku twardym.

Aplikacja początkowo skanuje nasz komputer w poszukiwaniu śladów danych personalnych oraz wszystkich aktywności, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa prywatności, po czym wysyła zapytanie o ich usunięcie. Skanowaniu podlegają między innymi: dyski twarde, pamięć podręczna, pamięć systemowa, wszystkie zainstalowane programy i aplikacje, rejestr systemowy, lokacje związane z przeglądarkami internetowymi. Warto dodać, że program obsługuje również zewnętrzne dyski HDD/SSD, pamięci flash oraz różnego rodzaju odtwarzacze multimedialne po ich podłączeniu do PC. PrivaZer może pochwalić się prostym w obsłudze menu w języku polskim, przez co nie będzie on stanowił problemu nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. 

Podobne Narzędzia systemowe

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 • BootVis

  BootVis to aplikacja przyspieszająca uruchamianie i działanie systemu Windows XP.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free jest to ograniczona funkcjonalnie wersja jednego z bardziej popularnych narzędzi służących do optymalizacji systemów operacyjnych z rodziny Windows.

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PrivaZer 2.19Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie