Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NTREGOPT 1.1j

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Lars Hederer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 472 kB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 949

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NTREGOPT 1.1j

NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy w nowe przez co sam rejestr nie ulega zapchaniu i może działać szybciej.

Jeśli więc chcesz zrobić porządek ze swoim rejestrem to download NTREGOPT jest idealną propozycją dla ciebie. Program nie uszkadza rejestru i co najważniejsze NTREGOPT jest za free. Wadą tej aplikacji jest natomiast fakt, że nie ma NTREGOPT po polsku, ale na szczęście program jest na tyle czytelny, że i angielska wersja powinna w zupełności wystarczać by móc poznać jego wszystkie funkcje. Pobierz za darmo podobne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Right Click Enhancer

  Right Click Enhancer - narzędzie umożliwiające zarządzenia funkcjami menu kontekstowego oraz przeglądarki Internet Explorer

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Classic Shell

  Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start.

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NTREGOPT 1.1jAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie