Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

NTREGOPT 1.1j

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Lars Hederer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.10.2008
Rozmiar: 472 kB
System operacyjny: Windows 2000, 2003, Vista
Liczba pobrań: 948

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis NTREGOPT 1.1j

NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy w nowe przez co sam rejestr nie ulega zapchaniu i może działać szybciej.

Jeśli więc chcesz zrobić porządek ze swoim rejestrem to download NTREGOPT jest idealną propozycją dla ciebie. Program nie uszkadza rejestru i co najważniejsze NTREGOPT jest za free. Wadą tej aplikacji jest natomiast fakt, że nie ma NTREGOPT po polsku, ale na szczęście program jest na tyle czytelny, że i angielska wersja powinna w zupełności wystarczać by móc poznać jego wszystkie funkcje. Pobierz za darmo podobne aplikacje w dziale Narzędzia systemowe.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • Norton Removal Tool

  Norton to znana firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznego oprogramowania antywirusowego. Ich produkty należą do najbardziej cenionych w tych kategoriach, jednak mają to do siebie, że po standardowym odinstalowaniu pozostają ich resztki w systemie operacyjnym.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • SDExplorer

  Dostępny za free SDExplorer to aplikacja przeznaczona dla użytkowników internetowego dysku Windows Live SkyDrive. Dzięki temu dodatkowi możesz w każdej chwili odczytywać i zapisywać pliki przechowywane na nim.

 • Auslogics Registry Cleaner

  Dostęny za darmo Auslogics Registry Cleaner 2 to program do zoptymalizowania systemu operacyjnego – działa naprawdę bardzo skutecznie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: NTREGOPT 1.1jAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie