Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver Booster 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: IObit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.10.2014
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 175

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Driver Booster 1.5

Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie zawsze najnowszego oprogramowania dla danego urządzenia. Pomimo tego, że Drive Booster w dalszym ciągu oferowany jest w wersji rozwojowej, wszystko działa stabilnie i nie powoduje żadnych poważnych konfliktów.

Bez problemu może więc być używany na co dzień. Program po zainstalowaniu skanuje nasz komputer w poszukiwaniu wszystkich starszych wersji sterowników. Po skanowaniu wyświetla ich listę i proponuje odpowiednie aktualizacje. Co więcej, ocenia on jak bardzo przestarzałe są sterowniki dla danego urządzenia. Warto dodać, że nie zabrakło tutaj także opcji odpowiedzialnej za automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa, która przywracana jest w razie niepowodzenia instalacji nowej wersji któregokolwiek ze znalezionych sterowników.

Należy dodać, że podczas instalacji Drive Booster proponowane są użytkownikowi instalacje opcjonalnych dodatków, które jednak nie są wymagane do prawidłowego działania programu i możemy z nich zrezygnować.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinReducer 8.1

  WinReducer 8.1 to narzędzie, które może okazać się niezwykle przydatne podczas instalacji systemu operacyjnego Windows 8.1.

 • Tweak-10

  Niewielka, ale bardzo funkcjonalna i rozbudowana aplikacja, za pomocą której zmienimy ukryte ustawienia w najnowszym systemie operacyjnym Windows 10.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • AlomWare Reset

  Bardzo przydatna i ciekawa aplikacja, która symuluje restart dysku twardego i przeprowadza te same procesy, które mają miejsce w trakcie tradycyjnego restartu komputera.

 • Windows 8 Manager

  Windows 8 Manager to zestaw ponad 30 narzedzi, które pomogą usprawnić działanie systemu operacyjnego i dostosować go do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Driver Booster 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie