Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Driver Booster 1.5

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: IObit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.10.2014
Rozmiar: 20.0 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 178

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Driver Booster 1.5

Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows. Jego podstawowym zadaniem jest zapewnienie zawsze najnowszego oprogramowania dla danego urządzenia. Pomimo tego, że Drive Booster w dalszym ciągu oferowany jest w wersji rozwojowej, wszystko działa stabilnie i nie powoduje żadnych poważnych konfliktów.

Bez problemu może więc być używany na co dzień. Program po zainstalowaniu skanuje nasz komputer w poszukiwaniu wszystkich starszych wersji sterowników. Po skanowaniu wyświetla ich listę i proponuje odpowiednie aktualizacje. Co więcej, ocenia on jak bardzo przestarzałe są sterowniki dla danego urządzenia. Warto dodać, że nie zabrakło tutaj także opcji odpowiedzialnej za automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa, która przywracana jest w razie niepowodzenia instalacji nowej wersji któregokolwiek ze znalezionych sterowników.

Należy dodać, że podczas instalacji Drive Booster proponowane są użytkownikowi instalacje opcjonalnych dodatków, które jednak nie są wymagane do prawidłowego działania programu i możemy z nich zrezygnować.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • CleanCenter

  CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk.

 • KiTTY

  KiTTY to najpopularniejszy fork PuTTY, najlepszego klienta protokołów Telnet oraz SSH. Oferuje on wszystkie możliwości protoplasty, a dodatkowo wyposażony został w funkcje usprawniające obsługę zdalnych połączeń.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Game Fire

  Jeśli chcesz zwiększyć płynność i stabilność gir komputerowych pobierz zupełnie za darmo Game Fire!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Driver Booster 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie