Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskMax 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Koshy John
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DiskMax 4

DiskMax 4.67 służy przede wszystkim do optymalizacji pracy systemu operacyjnego zainstalowanego na naszym komputerze. Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs graficzny i oferuje aż 4 tryby pracy - Quick, Standard, Complete (te trzy oferują automatyczną pracę, lecz róznią się detalami dotyczącymi skanowania) i Detailed (tutaj mamy możliwość pełnej konfiguracji procesu optymalizacji systemu).

Prezentowany program w prosty sposób wykona nastepujące czynności:
- usunie pliki typu temp,
- zeskanuje i wyczyści rejestr systemowy,
- opróżni kosz,
- zdefragmentuje partycje dysków.
- wyczyści dane zgromadzone przez przeglądarkę.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskMax 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie