Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DiskMax 4

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Koshy John
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 93

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DiskMax 4

DiskMax 4.67 służy przede wszystkim do optymalizacji pracy systemu operacyjnego zainstalowanego na naszym komputerze. Program jest bardzo prosty w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs graficzny i oferuje aż 4 tryby pracy - Quick, Standard, Complete (te trzy oferują automatyczną pracę, lecz róznią się detalami dotyczącymi skanowania) i Detailed (tutaj mamy możliwość pełnej konfiguracji procesu optymalizacji systemu).

Prezentowany program w prosty sposób wykona nastepujące czynności:
- usunie pliki typu temp,
- zeskanuje i wyczyści rejestr systemowy,
- opróżni kosz,
- zdefragmentuje partycje dysków.
- wyczyści dane zgromadzone przez przeglądarkę.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Process Monitor

  Jeżeli potrzebujesz programu do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym uruchomionymi w systemie Windows procesami, zmianami wprowadzanymi w rejestrze i systemem plików, to Process Monitor jest programem dla Ciebie.

 • CCleaner

  CCleaner 4 - jeden z najlepszych programów, służący do optymalizacji pracy systemu operacyjnego Wintows. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • System Info for Windows (SIW)

  Pobierz jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, dzięki któremu pozyskasz dane o systemie i sprzęcie!

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • Process Hacker

  Process Hacker 2.26 to narzędzie przeznaczone dla wszystkich tych użytkowników, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad systemem operacyjnym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DiskMax 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie