Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CleanCenter 2.5.1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miniwish Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2021

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CleanCenter 2.5.1.1

CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk. W miarę użytkowania komputera w jego pamięci zbiera się szereg niepotrzebnych danych, takich jak pliki tymczasowe programów, pliki pozostałe po odinstalowanych programach czy pliki zalegające w koszu.

CleanCenter jest programem niesłychanie prostym i intuicyjnym. CleanCenter potrafi wykryć ponad 60 typów śmieciowych plików i usunąć je w trzech prostych krokach. Interfejs wygląda podobnie do odtwarzacza multimediów – klikając na ikonkę Play uruchamiamy program. CleanCenter błyskawicznie przedstawia, które pliki można bezpiecznie usunąć w dysku. Wybierając ikonkę Clean, jednym ruchem, odzyskujemy sporo wolnego miejsca na dysku, które zajęte było przez niepotrzebne pliki.

Darmowy CleanCenter dostępny na pobierz.pl jest pełną, próbną wersją programu działającą siedem dni. Płatny CleanCenter w wersji pełnej kosztuje 95.79 PLN (licencja dożywotnia) lub 63.80 PLN (licencja roczna). Aby zakupić pełną wersję programu wystarczy kliknąć na ikonkę Full Version w panelu programu. Pobierz darmową wersję CleanCenter i przekonaj się jak dużo wolnego miejsca można odzyskać w bardzo prosty sposób.
­Certyfikat___pl­

Podobne Narzędzia systemowe

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • TweakNow WinSecret

  TweakNow WinSecret 2009 to bardzo przydatna biblioteka ustawień rejestru systemu Windows.Twórcy zgromadzili najpopularniejsze ustawienia rejestru dla Windows XP i Vista.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CleanCenter 2.5.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie