Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CleanCenter 2.5.1.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Miniwish Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.06.2009
Rozmiar: 1,1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2024

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CleanCenter 2.5.1.1

CleanCenter jest skutecznym programem do odzyskiwania miejsca na dysku przez odnalezienie i pozbycie się niepotrzebnych plików, które zaśmiecają dysk. W miarę użytkowania komputera w jego pamięci zbiera się szereg niepotrzebnych danych, takich jak pliki tymczasowe programów, pliki pozostałe po odinstalowanych programach czy pliki zalegające w koszu.

CleanCenter jest programem niesłychanie prostym i intuicyjnym. CleanCenter potrafi wykryć ponad 60 typów śmieciowych plików i usunąć je w trzech prostych krokach. Interfejs wygląda podobnie do odtwarzacza multimediów – klikając na ikonkę Play uruchamiamy program. CleanCenter błyskawicznie przedstawia, które pliki można bezpiecznie usunąć w dysku. Wybierając ikonkę Clean, jednym ruchem, odzyskujemy sporo wolnego miejsca na dysku, które zajęte było przez niepotrzebne pliki.

Darmowy CleanCenter dostępny na pobierz.pl jest pełną, próbną wersją programu działającą siedem dni. Płatny CleanCenter w wersji pełnej kosztuje 95.79 PLN (licencja dożywotnia) lub 63.80 PLN (licencja roczna). Aby zakupić pełną wersję programu wystarczy kliknąć na ikonkę Full Version w panelu programu. Pobierz darmową wersję CleanCenter i przekonaj się jak dużo wolnego miejsca można odzyskać w bardzo prosty sposób.
­Certyfikat___pl­

Podobne Narzędzia systemowe

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • DOSBox

  DOSBox to niezwykle przydatny i do tego zupełnie darmowy emulator systemu DOS, który umożliwia uruchamianie różnego rodzaju aplikacji, pisanych pod ten system.

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CleanCenter 2.5.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie