Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Classic Shell 4.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ivo Beltchev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.09.2014
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 91

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Classic Shell 4.1

Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start. Najnowszy systemem operacyjny Microsoftu defaultowo pozbawiony jest klasycznego menu Start, do którego większość użytkowników była przyzwyczajona. Może to powodować wiele problemów z uruchamianiem programów i aplikacji oraz nawigowaniem w menu systemowym. Classic Shell przychodzi z pomocą i pozwala przywrócić menu Start.

Co więcej, program dostępny jest w języku polskim, wiec jego instalacja oraz obsługa nie powinna nikomu sprawić problemu. Na program składają się różnego rodzaju funkcje oraz wtyczki, z którymi mogliśmy się spotkać w poprzednich wersjach Windowsa. Poza menu Start, mamy tutaj do dyspozycji między innymi klasyczny wygląd Eksploratora Windows oraz najnowszej przeglądarki Internet Explorer. Podczas instalacji Classic Shell sami decydujemy o tym, które z wtyczek i funkcji mają zostać zainstalowane poprzez ich zaznaczenie. Ciekawą opcją jest funkcja drag&drop, która pozwala na dowolne posortowanie programów i aplikacji w menu Start. Nie zabrakło także menu pokazującego ostatnio uruchomione programy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • TweakNow RegCleaner

  TweakNow RegCleaner 5.2 to aplikacja, którą można polecić po prostu każdemu, a zwłaszcza użytkownikom, którzy dość często instalują programy lub aktywnie przeglądają sieć. Dlaczego?

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • Tweak-XP Pro

  Czy chcesz, aby Twój system działał najlepiej, jak tylko się da? Jeśli tak, to być może zainteresuje Cię ten program. Choć nie ma wersji Tweak-XP Pro za darmo, to prezentowana tu wersja trial pozwoli Ci na korzystnie z aplikacji przez 30 dni.

 • Windows 10 Media Creation Tool

  Niewielkie i proste w obsłudze narzędzie służące do tworzenia obrazu instalacyjnego dla systemu operacyjnego Windows 10.

 • Sunrise Seven

  Sunrise Seven to niezwykle prosty w użyciu, darmowy program stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows 7. Jego zadanie polega na dostosowaniu systemu do naszych potrzeb i preferencji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Classic Shell 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie