Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Classic Shell 4.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Ivo Beltchev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.09.2014
Rozmiar: 6.5 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 88

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Classic Shell 4.1

Classic Shell to darmowe i niezwykle proste narzędzie, które pozwala użytkownikom systemu Windows 8 na przywrócenie znanego z wcześniejszych wersji okienek menu Start. Najnowszy systemem operacyjny Microsoftu defaultowo pozbawiony jest klasycznego menu Start, do którego większość użytkowników była przyzwyczajona. Może to powodować wiele problemów z uruchamianiem programów i aplikacji oraz nawigowaniem w menu systemowym. Classic Shell przychodzi z pomocą i pozwala przywrócić menu Start.

Co więcej, program dostępny jest w języku polskim, wiec jego instalacja oraz obsługa nie powinna nikomu sprawić problemu. Na program składają się różnego rodzaju funkcje oraz wtyczki, z którymi mogliśmy się spotkać w poprzednich wersjach Windowsa. Poza menu Start, mamy tutaj do dyspozycji między innymi klasyczny wygląd Eksploratora Windows oraz najnowszej przeglądarki Internet Explorer. Podczas instalacji Classic Shell sami decydujemy o tym, które z wtyczek i funkcji mają zostać zainstalowane poprzez ich zaznaczenie. Ciekawą opcją jest funkcja drag&drop, która pozwala na dowolne posortowanie programów i aplikacji w menu Start. Nie zabrakło także menu pokazującego ostatnio uruchomione programy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • WinUtilities

  WinUtilities 9 to aplikacja, jaka przyda się każdemu posiadaczowi systemu Windows. Została ona zaprojektowana po to, by zoptymalizować jego działanie, co pozwoli wycisnąć z niego wszystko, co tylko możliwe.

 • AutoRuns

  AutoRuns to doskonałe narzędzie, za pomocą którego można skutecznie kontrolować wszystkie aplikacje, które są uruchamiane przy starcie systemu. Program pozwala na wykrycie wszystkich programów uruchamianych automatycznie na starcie.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • System Mechanic Free

  System Mechanic Free to program, który pomoże w optymalizacji pracy systemu operacyjnego i przyspieszy działanie komputera.

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Classic Shell 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie