Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Argente – Registry Cleaner 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Argente Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 74

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Argente – Registry Cleaner 3.1

Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows. Intuicyjny interfejs sprawia, że nawet nieco mniej zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemu z jego obsługą, pomimo braku polskiej wersji językowej.

Cały proces bowiem sprowadza się zaledwie do kilku kliknięć myszką. Największą zaletą Argente – Registry Cleaner jest jego skuteczność i bezpieczeństwo. Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć trzeba możliwość oczyszczania pozostałości po odinstalowanych w przeszłości aplikacjach z rejestru systemu Windows. Co daje nam taki zabieg? Przede wszystkim usprawnia pracę komputera, zwiększa szybkość operacji i stabilność działania. Prezentowane narzędzie to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą skutecznie zadbać o poprawność działania systemu Windows bez konieczności jego częstych reinstalacji.

Podobne Narzędzia systemowe

 • SSD Tweaker 1.9

  Niewielki programik SSD Tweaker 1.6 to aplikacja skierowana do osób, które używają na co dzień systemu Windows zainstalowanego na dysku SSD. Dzięki niej będzie można go zoptymalizować w najlepszy możliwy sposób przez co skróci się czas uruchamiania oraz zwiększy szybkość reakcji i przetwarzania danych.

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Ashampoo WinOptimizer

  Ashampoo WinOptimizer to profesjonalny program do optymalizacji pracy komputera, który składa się z ponad 100 różnych narzędzi usprawniających oraz przyspieszających działanie dowolnego PCta.

 • Total Uninstall

  Total Uninstall to narzędzie do skutecznego usuwania programów z systemu

 • AppCleaner

  AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Argente – Registry Cleaner 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie