Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Argente – Registry Cleaner 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: Argente Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 4.8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 83

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Argente – Registry Cleaner 3.1

Argente – Registry Cleaner - niewielkie narzędzie, które może pochwalić się sporymi możliwościami. Ten praktyczny i co ważne darmowy program pomaga użytkownikowi w wyszukiwaniu i szybkim usuwaniu błędów znalezionych w rejestrze systemu operacyjnego Windows. Intuicyjny interfejs sprawia, że nawet nieco mniej zaawansowani użytkownicy nie będą mieli problemu z jego obsługą, pomimo braku polskiej wersji językowej.

Cały proces bowiem sprowadza się zaledwie do kilku kliknięć myszką. Największą zaletą Argente – Registry Cleaner jest jego skuteczność i bezpieczeństwo. Do najważniejszych funkcji programu zaliczyć trzeba możliwość oczyszczania pozostałości po odinstalowanych w przeszłości aplikacjach z rejestru systemu Windows. Co daje nam taki zabieg? Przede wszystkim usprawnia pracę komputera, zwiększa szybkość operacji i stabilność działania. Prezentowane narzędzie to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą skutecznie zadbać o poprawność działania systemu Windows bez konieczności jego częstych reinstalacji.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Glary Utilities

  Glary Utilities to jeden z najlepszych darmowych programów do optymalizacji pracy komputera oraz systemu operacyjnego Windows, który zdobywa coraz większą liczbę użytkowników na całym świecie.

 • Axence NetTools

  Axcence NetTools Pro to najnowsza edycja programu, który powinien przypaść do gustu wszystkim mającym do czynienia z administrowaniem sieciami

 • JetClean

 • EF Commander

  EF Commander to jeden z najstarszych i najpopularniejszych menadżerów plików przeznaczonych dla systemów Windows, który rozwijany jest do dnia dzisiejszego.

 • Resource Hacker

  Spolszczenie najnowszej wersji programu Resource Hacker.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Argente – Registry Cleaner 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie