Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppCleaner 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: UpdateStar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 67

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppCleaner 3.1

AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows. Oferuje ona niezwykle przyjazny w użyciu interfejs. Ten dostępny jest między innymi w języku polskim. Dostępne funkcje i narzędzie pozwalają między innymi na spersonalizowaną optymalizację pracy systemu operacyjnego oraz usuwanie zbędnych, pozostałych po deinstalacji różnego typu programów, plików i folderów.

Nie zabrakło tutaj także miejsca dla opcji odpowiedzialnej za oczyszczanie pozostałości z przeglądarek internetowych (cookies, historia, pamięć podręczna, dane formularzy i inne). Warto również wspomnieć o opcji pozwalającej w szybki sposób usunąć zbędne wpisy w rejestrze systemowym i pozostałości po plikach DLL, czcionkach czy chociażby ścieżkach odinstalowanych już aplikacji. AppCleaner to także narzędzie do zarządzania procesami systemowymi oraz programami, które uruchamiają się automatycznie wraz ze startem systemu Windows. Program nie zajmuje przy tym wiele miejsca na dysku naszego komputera i co ważne nie spowalnia jego pracy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Wise Care 365

  Wise Care 365 to profesjonalny zestaw narzędzi, który pomoże ochronić prywatne dane zapisane na dyskach komputera oraz sam system operacyjny przed dostępem osób trzecich.

 • Belarc Advisor

  Belarc Advisor to aplikacja identyfikująca zainstalowane na naszym komputerze oprogramowanie a także sprzęt oraz podająca informacje o licencjach tego software'u i hardware'u.

 • DiskMax

  DiskMax to zupełnie darmowy program, który pozwoli Ci utrzymać system Windows w jak najlepszej kondycji, przez jak najdłuższy czas!

 • Process Explorer

  Dostępny za darmo program Process Explorer 15 to alternatywa dla systemowego Menadżera Zadań.

 • Atomic Alarm Clock

  Atomic Alarm Clock to świetna alternatywa dla standardowego zegara wbudowanego w system operacyjny Windows. Poza znacznie lepszym wyglądem mamy tutaj także do czynienia z większą funkcjonalnością.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppCleaner 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie