Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AppCleaner 3.1

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: UpdateStar
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 1.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 62

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AppCleaner 3.1

AppCleaner to aplikacja umożliwiająca użytkownikowi zoptymalizować działanie systemu operacyjnego z rodziny Windows. Oferuje ona niezwykle przyjazny w użyciu interfejs. Ten dostępny jest między innymi w języku polskim. Dostępne funkcje i narzędzie pozwalają między innymi na spersonalizowaną optymalizację pracy systemu operacyjnego oraz usuwanie zbędnych, pozostałych po deinstalacji różnego typu programów, plików i folderów.

Nie zabrakło tutaj także miejsca dla opcji odpowiedzialnej za oczyszczanie pozostałości z przeglądarek internetowych (cookies, historia, pamięć podręczna, dane formularzy i inne). Warto również wspomnieć o opcji pozwalającej w szybki sposób usunąć zbędne wpisy w rejestrze systemowym i pozostałości po plikach DLL, czcionkach czy chociażby ścieżkach odinstalowanych już aplikacji. AppCleaner to także narzędzie do zarządzania procesami systemowymi oraz programami, które uruchamiają się automatycznie wraz ze startem systemu Windows. Program nie zajmuje przy tym wiele miejsca na dysku naszego komputera i co ważne nie spowalnia jego pracy.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Driver Booster

  Driver Booster to niewielkie i proste w użyciu darmowe narzędzie, które pozwala użytkownikowi sprawnie zarządzać sterownikami do zainstalowanych urządzeń w środowisku Windows.

 • Clippix

  Clippix stanowi niezwykle przemyślaną wersję klasycznego schowka systemowego, którego możliwości wykorzystuje podczas wykonywania codziennych zadań większość użytkowników.

 • NTREGOPT

  NTREGOPT to program służący do optymalizacji pracy rejestru systemowego. Nie jest to klasyczny menadżer rejestru ograniczający się do usuwania wpisów, ale bardzo użyteczne narzędzie pozwalające m.in. na przekształcanie starych kluczy.

 • LogonStudio

  LogonStudio to proste narzędzie służące do zmiany ekranu logowania w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Jeśli więc znudziło ci się klasyczne okno powitalne w Windows XP, to download LogonStudio pozwoli ci na jego zmianę, dzięki czemu jeszcze bardziej będziesz mógł spersonalizować ustawienia systemu operacyjnego.

 • RegCleaner 4.3.0.780

  RegCleaner 4.3 jest jednym z wiodących programów służących do administrowania rejestrem systemowym. Jeśli zauważasz, że twój komputer działa wolniej może to być w dużej mierze wynik zaśmiecenia rejestru.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AppCleaner 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie