Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlomWare Reset 3.01

Kategoria: Narzędzia systemowe
Producent: AlomWare
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2016
Rozmiar: 0,82 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 5

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AlomWare Reset 3.01

AlomWare Reset to bardzo przydatne narzędzie, które symuluje restart dysku twardego oraz wszystkich procesów, które mają miejsce podczas tradycyjnego uruchamiania komputera np. po instalacji sterowników itp. 

Program przyda się przede wszystkim tym, którzy często instalują programy, sterowniki lub inne elementy wymagające ponownego uruchomienia komputera. Za pomocą tej aplikacji cały proces możemy znacząco skrócić. Wystarczy bowiem jedno kliknięcia, aby AlomWare Reset zamknął wszystkie otwarte okna programów i aplikacji, zwolnił i zoptymalizował pamięć operacyjną, a także zakończył procesy niesystemowe, by skonfigurować komputer tak, jakby dopiero co został uruchomiony. 

O ile tradycyjny proces może trwać nawet kilka minut, w przypadku opisywanego narzędzia, cała operacja trwa najwyżej kilkanaście sekund. Kolejną, niezwykle przydatną funkcją jest tak zwany „snapshot”, czyli opcja zapamiętywania stanu uruchomionych programów. Na czym to polega? Jeśli często korzystamy z konkretnych programów, wystarczy je uruchomić, następnie aktywować funkcję „snapshot”, by po ponownym uruchomieniu komputera jednym kliknięciem uruchomić konkretne programy.

Zamiast czekać na włączenie się wszystkim programów z osobna, wystarczy jedno kliknięcie, aby wszystkie pożądane programy uruchomiły się automatycznie. Na uwagę zasługuje również nieskomplikowana obsługa, dzięki której każdy użytkownik bez doświadczenia informatycznego będzie w stanie skorzystać z proponowanych funkcji. Wszystko za sprawą czytelnego i intuicyjnego interfejsu oraz komunikatów, które pojawiają się na ekranie podczas wykonywania wybranych procesów.

Program udostępniany jest na mocy licencji testowej i pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji przez 14 dni.

Podobne Narzędzia systemowe

 • Diskeeper Professional Edition 2010

  Każdy użytkownik ceni sobie, gdy jego system pracuje szybko. Jednym z elementów, które sprawiają, że wszystko działa błyskawicznie, jest defragmentacja twardego dysku. Czynność ta powinna być wykonywana raz na jakiś czas

 • CClener Cloud

  Niewielka, ale niezwykle przydatna i skuteczna aplikacja kliencka, za pomocą której możemy zarządzać komputerami oraz czyścić je ze zbędnych danych, śmieci, nieużywanych programów itp.

 • Fresh UI

  Fresh UI to darmowy program przeznaczony do konfigurowania i optymalizacji ustawień systemu Windows.

 • TCPView

  TCPView to bardzo proste i niezwykle przydatne narzędzie systemowe, które monitoruje aktywne połączenia realizowane przy użyciu protokołów TCP lub UDP, dzięki czemu np. administratorzy sieci mają wgląd w to, co aktualnie dzieje się w obrębie sieci.

 • Process Lasso

  Potrzebujesz programu, dzięki któremu będziesz sprawnie i szybko zarządzał procesami w swoim systemie Windows?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlomWare Reset 3.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie