Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XYplorer 12

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Donald Lessau
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 110

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis XYplorer 12

Menadżery plików to niezwykle przydatne aplikacje. Jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii jest XYplorer. Całość pracuje w nico podobny sposób, jak standardowy Eksplorator Windows. Niemniej jednak program oferuje szereg dodatkowych, niezwykle przydatnych funkcji.
XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

Olbrzymim atutem programu jest duża liczba opcji konfiguracyjnych, umożliwiających dostosować poszczególne aspekty działania i wyglądu aplikacji do oczekiwań nawet bardziej wybrednych użytkowników. XYplorer pozwala na zmianę układu paneli do wyświetlania zawartości dysku, tworzenie zakładek do najczęściej wykorzystywanych lokalizacji oraz zaawansowany mechanizm wyszukiwania.

Poza takimi udogodnieniami, jak szybkie opróżnianie kosza, czy obsługa nazw plików poprzez pasek adresu, XYplorer zmapuje dyski sieciowe oraz zsynchronizuje dane znajdujące się w dwóch różnych lokalizacjach. Nie zabraknie wbudowanej przeglądarki grafiki obsługującej popularne formaty plików oraz odtwarzacza audio i wideo.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XYplorer 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie