Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

xplorer² 1.7.1.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nikos Bozinis
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 2,9 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 321

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis xplorer² 1.7.1.4

xplorer² 1.7.1.4 jest uważany przez wielu użytkowników na najlepszy spośród dostępnych, menadżer plików. Program jest niezwykle rozbudowany i całkowicie darmowy.

Program posiada wszystkie standardowe opcej menadżera plików poszerzone możliwość łączenia i komplekoswego zmieniania nazw plikom i folderom. Program posiada rozbudowane opcje podglądu zawartości plików multimedialnych jak i tekstowych czy Html. Istotnym sposród atutuów programu jest jego szybkość.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: xplorer² 1.7.1.4

dodał: ~mmarkko , 23.06.2010

\nWersja Trial, nie jest darmowy.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie