Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 7 USB/DVD Download Tool

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Microsoft
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2990

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Windows 7 USB/DVD Download Tool

Jeśli zdecydujesz się na zakup systemu Windows 7 ze strony Microsoft możesz pobrać go w formie pliku ISO. Windows 7 USB/DVD Download Tool to dodatek, który pozwala stworzyć kopię pliku ISO na urządzeniu USB lub płycie DVD. Aby stworzyć bootowalny nośnik z Windows 7 USB Download Tool (boot drive), pobierz plik ISO i włącz Windows 7 USB/DVD po czym możesz instalować Windows 7 prosto z urządzenia USB lub płyty DVD. Windows 7 USB/DVD nie działa po polsku. Windows 7 USB/DVD jest darmowy – pobierz już teraz, jeśli planujesz zakup Windows 7 online.

Plik ISO zawiera wszystkie dane potrzebne do instalacji Windows 7. Aby zainstalować system z pliku ISO należy go przenieść na płytę DVD lub nośnik USB a Windows 7 USB/DVD Download Tool pozwala to zrobić szybko i z gwarancją sukcesu. Aby zainstalować Windows 7 (install) podłącz USB lub włóż płytę DVD do napędu i uruchom plik Setup.exe. Można również zainstalować Windows 7 prosto z DVD lub urządzenia USB, bez uruchamiania poprzedniego systemu, po uprzednim ustawieniu w BIOS rozruchu systemu z odpowiedniego nośnika. Po udanej instalacji Windows 7 możesz zachować Windows 7 USB boot jako kopię zapasową systemu, do czego upoważnia cię licencja użytkownika Windows 7.

UWAGA
Jeśli Windows 7 USB Download Tool boot sprawia problem na Windows XP, możesz potrzebować Microsoft .NET Framework v2 lub Microsoft Image Mastering API v2.

Licencja
Windows 7 USB/DVD za darmo na licencji GPLv2. W związku z tym Windows 7 USB/DVD pobierzesz za free a dodatkowo ze strony http://wudt.codeplex.com pobierzesz kod źródłowy.

Wymagania systemowe
Windows 7 USB/DVD Download Tool jest kompatybilny z Windows XP SP2, Windows Vista i  Windows 7 (32-bit i 64-bit). Niestety, menu Windows 7 USB/DVD Download Tool pl w polskiej wersji językowej nie jest dostępny.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor Pentium 233 MHz, 50MB wolnego miejsca na dysku, napęd DVD-R lub nośnik pamięci USB o pojemności 4GB. W przypadku pobierania na Windows XP potrzebne jest także: Microsoft .NET Framework v2 oraz Microsoft Image Mastering API v2.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 7 USB/DVD Download ToolAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie