Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Windows 7 USB/DVD Download Tool

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Microsoft
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 17.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3027

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Windows 7 USB/DVD Download Tool

Jeśli zdecydujesz się na zakup systemu Windows 7 ze strony Microsoft możesz pobrać go w formie pliku ISO. Windows 7 USB/DVD Download Tool to dodatek, który pozwala stworzyć kopię pliku ISO na urządzeniu USB lub płycie DVD. Aby stworzyć bootowalny nośnik z Windows 7 USB Download Tool (boot drive), pobierz plik ISO i włącz Windows 7 USB/DVD po czym możesz instalować Windows 7 prosto z urządzenia USB lub płyty DVD. Windows 7 USB/DVD nie działa po polsku. Windows 7 USB/DVD jest darmowy – pobierz już teraz, jeśli planujesz zakup Windows 7 online.

Plik ISO zawiera wszystkie dane potrzebne do instalacji Windows 7. Aby zainstalować system z pliku ISO należy go przenieść na płytę DVD lub nośnik USB a Windows 7 USB/DVD Download Tool pozwala to zrobić szybko i z gwarancją sukcesu. Aby zainstalować Windows 7 (install) podłącz USB lub włóż płytę DVD do napędu i uruchom plik Setup.exe. Można również zainstalować Windows 7 prosto z DVD lub urządzenia USB, bez uruchamiania poprzedniego systemu, po uprzednim ustawieniu w BIOS rozruchu systemu z odpowiedniego nośnika. Po udanej instalacji Windows 7 możesz zachować Windows 7 USB boot jako kopię zapasową systemu, do czego upoważnia cię licencja użytkownika Windows 7.

UWAGA
Jeśli Windows 7 USB Download Tool boot sprawia problem na Windows XP, możesz potrzebować Microsoft .NET Framework v2 lub Microsoft Image Mastering API v2.

Licencja
Windows 7 USB/DVD za darmo na licencji GPLv2. W związku z tym Windows 7 USB/DVD pobierzesz za free a dodatkowo ze strony http://wudt.codeplex.com pobierzesz kod źródłowy.

Wymagania systemowe
Windows 7 USB/DVD Download Tool jest kompatybilny z Windows XP SP2, Windows Vista i  Windows 7 (32-bit i 64-bit). Niestety, menu Windows 7 USB/DVD Download Tool pl w polskiej wersji językowej nie jest dostępny.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor Pentium 233 MHz, 50MB wolnego miejsca na dysku, napęd DVD-R lub nośnik pamięci USB o pojemności 4GB. W przypadku pobierania na Windows XP potrzebne jest także: Microsoft .NET Framework v2 oraz Microsoft Image Mastering API v2.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Windows 7 USB/DVD Download ToolAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie