Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinDirStat 1.1.2.80

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Oliver Schneider
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 630 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 378

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinDirStat 1.1.2.80

WinDirStat jest całkowicie darmową aplikacją do sporządzania statystyk wykorzystania całych dysków twardych, potrafi też analizować strukturę wybranych lokalizacji.

Program jako wynik swojego działania zwraca "drzewo" odwzorowujące struktórę katalogów w analizowanej lokalizacji. Drugą istotną funkcją aplikacji jest analiza przestrzeni zajmowanej na dysku przez wybrane katalogii i ich pliki z uwzględnieniem ich typów (rozszeżeń), wynik zwracany jest w czytelnej, graficznej postaci.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinDirStat 1.1.2.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie