Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinDirStat 1.1.2.80

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Oliver Schneider
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 630 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 375

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis WinDirStat 1.1.2.80

WinDirStat jest całkowicie darmową aplikacją do sporządzania statystyk wykorzystania całych dysków twardych, potrafi też analizować strukturę wybranych lokalizacji.

Program jako wynik swojego działania zwraca "drzewo" odwzorowujące struktórę katalogów w analizowanej lokalizacji. Drugą istotną funkcją aplikacji jest analiza przestrzeni zajmowanej na dysku przez wybrane katalogii i ich pliki z uwzględnieniem ich typów (rozszeżeń), wynik zwracany jest w czytelnej, graficznej postaci.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinDirStat 1.1.2.80Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie