Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WashAndGo 2011

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Abelssoft GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.04.2011
Rozmiar: 10,9 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 177

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WashAndGo 2011

WashAndGo 2011 to narzędzie przeznaczone dla posiadaczy systemów operacyjnych Windows. Jest ono przeznaczone do optymalizowania systemu Windows. Dokonuje tego poprzez dokładne czyszczenie systemu z niepotrzebnych plików oraz usuwanie niepotrzebnych rzeczy z rejestru. Sprawia to, ze wszystko działa szybciej i sprawniej, a efekty użycia aplikacji zobaczymy już po pierwszym jej użyciu. Niestety, nie jest to narzędzie darmowe, jednak można wykonać jego download w wersji testowej. Pozwoli ona na używanie go przez określony czas.

Nie ma co prawda wydania WashAndGo pl, jednak obsługa jest na tyle prosta, ze nie powinna nikomu nastręczyć kłopotów. Po jednym klikniecu zaczyna się skan systemu, podczas którego znajdowane są niepotrzebne wpisy, pliki jak logi, zrzuty pamięci, pliki tymczasowe i tym podobne. Aplikacja oczyszcza również kosz oraz pamieć podręczną przeglądarki. To jeszcze nie wszystko, co ma do zaoferowania program. Pozwala on także na dokładne odinstalowanie programów z systemu, narzędzie do wizualizacji zawartości folderów oraz dysków i inne.

Wersja demonstracyjna WashAndGo 2011 do pobrania ma 10 MB, więc jej ściąganie nie zajmie dużo czasu. Bez problemu działa na XP oraz wydaniach 32- i 64-bitowych systemów Vista oraz Windows 7. Jeśli po sprawdzeniu tego programu ktoś dojdzie do wniosku, że przyda mu się na stałe, pełną wersję może nabyć na stronie producenta. Kosztuje ona niecałe 30 Euro, więc około 120 złotych. Czy warto tle na nią wydać? Przetestowanie programu w wersji demo pozwoli odpowiedzieć na to pytanie, dlatego też polecamy ściągnięcie go z tej właśnie strony – wystarczy kliknąć na poniższy link.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • Unlocker

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WashAndGo 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie