Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vopt 9.21

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Golden Bow System
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 3,6 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 340

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vopt 9.21

Vopt 9.21 to mały i wielofunkcyjny program do optymalizacji i defragmentacji, przestrzeni dysku twardego.

Program posiada również funkcję usówania niepotrzebnych plików, oraz wymazywania pustej przestrzeni, by skasowane danie nie mogły zostać odzyskane przez osoby niepowołane. Program posiada również opcję skonfigurowania automatycznych defragmentacji w wybranych odstępach czasu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vopt 9.21Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie