Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vopt 9.06

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Golden Bow System
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 407

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vopt 9.06

Vopt to mały i wielofunkcyjny program do optymalizacji i defragmentacji, przestrzeni dysku twardego.

Program posiada również funkcję usuwania niepotrzebnych plików, oraz wymazywania pustej przestrzeni, by skasowane danie nie mogły zostać odzyskane przez osoby niepowołane. Program posiada również opcję skonfigurowania automatycznych defragmentacji w wybranych odstępach czasu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vopt 9.06

dodał: ~Kancelaria , 16.06.2009

Fajowy i prosty program. Polecam :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie