Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Vopt 9.06

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Golden Bow System
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 21.10.2008
Rozmiar: 3.4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 407

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Vopt 9.06

Vopt to mały i wielofunkcyjny program do optymalizacji i defragmentacji, przestrzeni dysku twardego.

Program posiada również funkcję usuwania niepotrzebnych plików, oraz wymazywania pustej przestrzeni, by skasowane danie nie mogły zostać odzyskane przez osoby niepowołane. Program posiada również opcję skonfigurowania automatycznych defragmentacji w wybranych odstępach czasu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Vopt 9.06

dodał: ~Kancelaria , 16.06.2009

Fajowy i prosty program. Polecam :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie