Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Virtual Drive Creator 2.2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: J. A. Associates
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 24.11.2008
Rozmiar: 557 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 981

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Virtual Drive Creator 2.2

Virtual Drive Creator to proste dyskowe narzędzie, służące do zastępowania - mapowania - długich i skomplikowanych ścieżek dostępu do wybranego pliku lub folderu na dysku twardym przez pojedynczą literę, w praktyce operacja polega na utworzeniu wirtualnego dysku o zawartości wybranego katalogu.

Virtual Drive Creator mimo nieco przestarzałego wyglądu jest programem niezwykle funkcjonalnym i skutecznym. Obsługa Virtual Drive Cratora jest niezwykle prosta i intuicyjna niemal cała operacja sprowadza się do wybrania wolnej litery dla naszego nowego wirtualnego dysku następnie program poprosi nas o wskazanie folderu, który chcemy zmapować i gotowe. Aplikacja pozwala również na zapamiętywania utworzonych dysków i korzystanie z nich również przy następnych uruchomieniach komputera. Dodatkowo Virtual Drive Creator potrafi również wykonywać wirtualne dyski z płyt i obrazów CD i DVD.


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Virtual Drive Creator 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie