Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unreal Commander 0.94 build 679

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Max Diesel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 2,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 763

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unreal Commander 0.94 build 679

Menadżer Unreal Commander 0.94 to prosta w obsłudze aplikacja dająca pełną kontrolę nad twoimi plikami. Program posiada obsługę znanych z Total Commander paneli, klienta FTP, obsługuje podstawowe typy archiwów (ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA, GZ, TGZ, ARJ). Aplikacja posiada system zakładek i zaawansowany mechanizm wyszukiwania. Ciekawą funkcją jest możliwość przypisania koloru do rodzaju pliku. Do wypróbowania Unreal Commander 0.94 dostępność menu po polsku. Cieszy także, że Unreal Commander 0.94 jest free.

Pobierz i wypróbuj Unreal Commander 0.94 – download jest całkowicie darmowy. Download innych programów, narzędzi diagnostycznych w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unreal Commander 0.94 build 679Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie