Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unreal Commander 0.94 build 679

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Max Diesel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 2,2 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 764

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unreal Commander 0.94 build 679

Menadżer Unreal Commander 0.94 to prosta w obsłudze aplikacja dająca pełną kontrolę nad twoimi plikami. Program posiada obsługę znanych z Total Commander paneli, klienta FTP, obsługuje podstawowe typy archiwów (ZIP, RAR, ACE, CAB, JAR, TAR, LHA, GZ, TGZ, ARJ). Aplikacja posiada system zakładek i zaawansowany mechanizm wyszukiwania. Ciekawą funkcją jest możliwość przypisania koloru do rodzaju pliku. Do wypróbowania Unreal Commander 0.94 dostępność menu po polsku. Cieszy także, że Unreal Commander 0.94 jest free.

Pobierz i wypróbuj Unreal Commander 0.94 – download jest całkowicie darmowy. Download innych programów, narzędzi diagnostycznych w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unreal Commander 0.94 build 679Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie