Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unreal Commander 0.9

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Max Diesel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.04.2011
Rozmiar: 5,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 153

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unreal Commander 0.9

Unreal Commander 0.96 to aplikacja, która przyda się każdemu użytkownikowi systemu operacyjnego Windows. To manager plików, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób będziemy mogli zaprowadzić porządek w naszych plikach. Aplikacja ta posiada wygodny system obsługi (dwa panele), a oprócz tego obsługuje archiwa i serwery FTP. Dodatkową atrakcją jest duża konfigurowalność programu, o czym można się przekonać, wykonując download Unreal Commander z tej właśnie strony. Jest to operacja darmowa i nie kosztuje ani grosza.

Co umożliwia? Praktycznie wszystko. Kasowanie plików, zmienianie ich nazw, przenoszenie danych, synchronizację folderów, a także wyszukiwanie konkretnych danych. Nadto jako jeden z plusów można polecić obsługę motywów graficznych. Jako że jest to wydanie Unreal Commander po polsku, nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. A co więcej – aplikacja obsługuje mnóstwo wtyczek stworzonych pod nią. Wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce frazę: Unreal Commander plugins, aby pojawiło się mnóstwo stron ze zbiorami wtyczek.  

Wielu użytkowników porównuje Unreal Commander z Total Commanderem. Jednak ten drugi jest płatny, tak więc mamy darmowy odpowiednik uznanego programu. Praktycznie nie można znaleźć żadnych złych opinii na jego temat. Choć nie ma wydania portable, to jednak program nie zajmuje dużo miejsca na dysku. Sam plik instalacyjny Unreal Commander do pobrania z tej strony, ma tylko 5, 26 MB. Jego ściąganie nie będzie więc długim procesem.

Polecamy Unreal Commander każdemu – jest funkcjonalny, łatwy w obsłudze, możliwy do spersonalizowania i przede wszystkim – darmowy. Pobrania go zajmie tylko parę chwil, więc naprawdę warto spróbować!

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Unlocker

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unreal Commander 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie