Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unreal Commander 2.02

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Max Diesel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 118

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unreal Commander 2.02

Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows. Oprogramowanie może pochwalić się takimi funkcjami, jak przeglądanie zawartości dysków twardych, dostęp do danych poprzez dwa identyczne panele wyświetlane w ramach jednego okna aplikacji (podobnie, jak w przypadku popularnego Total Commandera), szybkie usuwanie, kopiowanie oraz przenoszenie różnego rodzaju plików, obsługa plików typu ZIP, ACE, JAR, RAR, TAR, CAB oraz LHA.

Twórcy zaimplementowali tutaj także prostego klienta FTP, dzięki któremu użytkownik ma możliwość łączenia się z serwerami zewnętrznymi. Całość przeznaczona została dla mniej zaawansowanych użytkowników, który zależy przede wszystkim na prostocie działania i nie potrzebują tak wielu zaawansowanych funkcji, jak na przykład w przypadku Total Commandera. Obsługa, pomimo braku polskiego menu jest niezwykle intuicyjna. Warto także wspomnieć, że Unreal Commander doskonale sprawdza się na nieco starszych komputerach. To przede wszystkim ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unreal Commander 2.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie