Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unreal Commander 2.02

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Max Diesel
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.01.2014
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 120

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unreal Commander 2.02

Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows. Oprogramowanie może pochwalić się takimi funkcjami, jak przeglądanie zawartości dysków twardych, dostęp do danych poprzez dwa identyczne panele wyświetlane w ramach jednego okna aplikacji (podobnie, jak w przypadku popularnego Total Commandera), szybkie usuwanie, kopiowanie oraz przenoszenie różnego rodzaju plików, obsługa plików typu ZIP, ACE, JAR, RAR, TAR, CAB oraz LHA.

Twórcy zaimplementowali tutaj także prostego klienta FTP, dzięki któremu użytkownik ma możliwość łączenia się z serwerami zewnętrznymi. Całość przeznaczona została dla mniej zaawansowanych użytkowników, który zależy przede wszystkim na prostocie działania i nie potrzebują tak wielu zaawansowanych funkcji, jak na przykład w przypadku Total Commandera. Obsługa, pomimo braku polskiego menu jest niezwykle intuicyjna. Warto także wspomnieć, że Unreal Commander doskonale sprawdza się na nieco starszych komputerach. To przede wszystkim ze względu na niewielkie wymagania sprzętowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unreal Commander 2.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie