Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unlocker 1.8.7

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Cedrick Collomb
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 236 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unlocker 1.8.7

Unlocker 1.8.7 to aplikacja pozwalająca wykonywać operacje na plikach zablokowanych przez inne procesy. Program integruje się z menu kontekstowym i menadżerem plików Windows. Pozwala na zidentyfikowanie procesów blokujących wybrany plik lub folder i wymuszenie ich zatrzymania, dzięki takiej operacji możemy "odblokować" zaznaczony plik lub folder. Pobierz Unlocker za free i sprawdź jego działanie. Dobrą wiadomością jest możliwość obsługi Unlocker po polsku.

Licencja
Producent Unlocker oferuje download na całkowicie darmowej licencji freeware. Poszukaj nowszych programów podobnego typu w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unlocker 1.8.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie