Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unlocker 1.8.7

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Cedrick Collomb
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 236 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unlocker 1.8.7

Unlocker 1.8.7 to aplikacja pozwalająca wykonywać operacje na plikach zablokowanych przez inne procesy. Program integruje się z menu kontekstowym i menadżerem plików Windows. Pozwala na zidentyfikowanie procesów blokujących wybrany plik lub folder i wymuszenie ich zatrzymania, dzięki takiej operacji możemy "odblokować" zaznaczony plik lub folder. Pobierz Unlocker za free i sprawdź jego działanie. Dobrą wiadomością jest możliwość obsługi Unlocker po polsku.

Licencja
Producent Unlocker oferuje download na całkowicie darmowej licencji freeware. Poszukaj nowszych programów podobnego typu w dziale narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • SecretFolder

  Proste w obsłudze i bardzo przydatne narzędzie, za pomocą którego szybko i skutecznie ukryjemy wybrane foldery na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unlocker 1.8.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie