Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unlocker 1.9

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Cedrick Collomb
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,78 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 884

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unlocker 1.9

Unlocker to proste narzędzie umożliwiające odblokowywanie plików używanych przez różne procesy i aplikacje, a następnie wykonywanie na nich różnych operacji. Dzięki temu programowi możliwe staje się przenoszenie, a także usuwanie plików, gdy tradycyjne sposoby zawodzą poprzez zidentyfikowanie procesów blokujących plik, a następnie ich zatrzymanie. Często zdarza się bowiem, że przy próbie wykonania jakiejś operacji na pliku, system informuje użytkownika, że nie może go przenieść lub usunąć, gdyż jest on używany przez inną osobę lub program. Wówczas z pomocą przychodzi Unlocker, który potrafi odblokować wybrany plik w szybki i łatwy sposób, tak że można z nim zrobić co tylko się zechce. Download Unlocker to obowiązkowa pozycja dla wszystkich posiadaczy systemu operacyjnego Windows.

Program integruje się z systemem, dzięki czemu jego użytkownicy mogą uzyskać do niego bardzo szybki dostęp. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zablokowany plik, a następnie wybrać z opcji - Unlocker, by w kolejnych kilku krokach odblokować problematyczny plik. Kolejną ważną zaletą tego programu jest fakt, że jest on zupełnie darmowy i do tego dostępny w polskiej wersji językowej. Najnowsza wersja programu pozwala na jeszcze skuteczniejsze usuwanie zablokowanych plików, a także integruje program z nową stroną internetową jego twórcy. Download Unlocker na pobierz jest dostępny w wersji 32bitowej. Po wersję 64bitową zapraszamy na stronę projektu. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unlocker 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie