Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Unlocker 1.9

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Cedrick Collomb
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,78 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 884

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Unlocker 1.9

Unlocker to proste narzędzie umożliwiające odblokowywanie plików używanych przez różne procesy i aplikacje, a następnie wykonywanie na nich różnych operacji. Dzięki temu programowi możliwe staje się przenoszenie, a także usuwanie plików, gdy tradycyjne sposoby zawodzą poprzez zidentyfikowanie procesów blokujących plik, a następnie ich zatrzymanie. Często zdarza się bowiem, że przy próbie wykonania jakiejś operacji na pliku, system informuje użytkownika, że nie może go przenieść lub usunąć, gdyż jest on używany przez inną osobę lub program. Wówczas z pomocą przychodzi Unlocker, który potrafi odblokować wybrany plik w szybki i łatwy sposób, tak że można z nim zrobić co tylko się zechce. Download Unlocker to obowiązkowa pozycja dla wszystkich posiadaczy systemu operacyjnego Windows.

Program integruje się z systemem, dzięki czemu jego użytkownicy mogą uzyskać do niego bardzo szybki dostęp. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na zablokowany plik, a następnie wybrać z opcji - Unlocker, by w kolejnych kilku krokach odblokować problematyczny plik. Kolejną ważną zaletą tego programu jest fakt, że jest on zupełnie darmowy i do tego dostępny w polskiej wersji językowej. Najnowsza wersja programu pozwala na jeszcze skuteczniejsze usuwanie zablokowanych plików, a także integruje program z nową stroną internetową jego twórcy. Download Unlocker na pobierz jest dostępny w wersji 32bitowej. Po wersję 64bitową zapraszamy na stronę projektu. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Unlocker 1.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie