Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltraDefrag 2.0.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Dmitri Arkhangelski, Justin Dearing
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 265 Kb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 385

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis UltraDefrag 2.0.0

UltraDefrag to doskonały, open sourcowy program defragmentujący. 

Aplikacja działa o wiele szybciej niż jej konkurenci gdyż korzysta ze specjalnych sterowników, może być obsługiwana z poziomu interfejsu graficznego lub poprzez konsolę. Program obsługuje partycje ntfs i fat32 i jest kompatybilny niemal ze wszystkimi wersjami systemu Windows oraz posiada możliwość zapisania raportu z przeprowadzonej defragmentacji również w pliku Html.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltraDefrag 2.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie