Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltraDefrag 4.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Dmitri Arkhangelski, Justin Dearing
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 0,34 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 191

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis UltraDefrag 4.4

UltraDefrag 4 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania. Program umożliwia defragmentację wybranych partycji pod warunkiem, że są one stworzone w oparciu o system plików FAT32 lub NTFS. Jest to jedno z nielicznych narzędzi tego typu, które pozwala również na defragmentację zabezpieczonych plików systemowych, a wszytko dzięki możliwości uruchomienia podczas ładowania systemu. Ultra Defrag umożliwia tworzenie szczegółowych raportów w formacie HTML, które mogą być potem analizowane przez użytkowników, a także posiada opcję automatycznego wyłączenia komputera po zakończonej defragmentacji. UltraDefrag jest bardzo prosty w obsłudze, a wszystko dzięki polskiej wersji językowej oraz bardzo czytelnemu i minimalistycznemu interfejsowi. Download UltraDefrag to propozycja dla użytkowników, którzy szukają prostej aplikacji do defragmentacji dysków, opartej o Microsoft Defrag API. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Unlocker


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltraDefrag 4.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie