Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltimateDefrag 1.7

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: DiskTrix Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.06.2011
Rozmiar: 2,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UltimateDefrag 1.7

UltimateDefrag to bardzo dobre narzędzie do defragmentacji i optymalizacji zawartości dysku twardego, które charakteryzuje się bardzo ciekawym i przejrzystym interfejsem oraz skutecznością działania. W porównaniu do innych aplikacji tego typu, Download UltimateDefrag umożliwia niezwykle szybką defragmentację dysku twardego, nawet wówczas gdy tylko 1% jego powierzchni jest wolny, kończąc cały proces w zaledwie kilka minut i korzystając przy tym z inteligentnych algorytmów, przenoszących tylko te pliki lub ich fragmenty, które muszą być zdefragmentowane.  Program pozwala użytkownikom na wybranie spośród 6 różnych profili defragmentacji, które oferują ponad 30 różnych opcji, mających wpływ na jej przebieg. Dzięki funkcji strategicznego przenoszenia plików, aplikacja ta umożliwia wybranie i przeniesienie w odpowiedni obszar dysku, plików lub aplikacji najczęściej używanych, dzięki czemu działają one lepiej i szybciej. W ten sam sposób pliki mniej używane, np. archiwa są przenoszone w obszar małej aktywności, co w rezultacie sprawia, ze system działa dużo szybciej.

Warto pamiętać, że oprócz defragmentacji, UltimateDefrag oferuje szereg opcji związanych z optymalizacją pracy dysku twardego, co odróżnia go od, np. systemowego narzędzia do defragmentacji. Dzięki temu użytkownik w kilka minut może znacznie przyspieszyć pracę systemu, nie tracąc czasu na instalację kilku, kilkunastu różnych narzędzi do optymalizacji. Program nie jest dostępny po polsku. Twórcy udostępnili użytkownikom 30 dniową wersję testową, która w zupełności powinna wystarczyć do sprawdzenia możliwości tego programu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltimateDefrag 1.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie