Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TuneUp Utilities 2010

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: firma TuneUp Distribution GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2552

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TuneUp Utilities 2010

TuneUp Utilities 2010 to pakiet, który składa się z programów służących do tytułowego tuningu Windows. TuneUp Utilities 2010 cechuje prosta obsługa. Strona główna programu oferuje szybki dostęp do najważniejszych funkcji, informuje o wydajności, stanie i konserwacji komputera oraz wskazuje problemy i radzi jak je naprawić. Funkcja Optimizer przyspiesza optymalizację działania systemu przez wskazanie następujących parametrów: nieużywanych programów, procesów bardzo obciążających zasoby systemowe, dostępnego sprzętu i ustawień systemu operacyjnego. Funkcja TuneUp przeprowadza zadania konserwacji za pomocą jednego kliknięcia - oczyszcza rejestr, usuwa pliki tymczasowe, przeprowadza defragmentację oraz usuwa nieprawidłowe i nieużywane skróty. TuneUp Utilities 2010 po polsku nie jest na razie dostępny. Przetestuj TuneUp Utilities 2010 – pobierz teraz.

Przy pomocy TuneUp Utilities 2010 można dostosować wygląd systemu Windows do swojego gustu. Istnieje możliwość pobrania szablonów do Windows i instalacji ich przez TuneUp Utilities 2010 (szukaj: style templates). Używając TuneUp Utilities 2010 zmienisz tematy (themes). Z TuneUp Utilities 2010 nawet ikony (icons) w twoim Windowsie mogą wyglądać atrakcyjniej. Jeśli chcesz zgłębić obsługę TuneUp Utilities 2010, możliwy jest download pełnej instrukcji obsługi w języku angielskim ze strony oficjalnej (www.tune-up.com). TuneUp Utilities 2010 za darmo można testować przez 30 dni a następnie należy wykupić licencję.

Uwaga: Nie istnieje program o nazwie „TuneUp Utilities 2010 Portable”. Wpisując taką frazę w wyszukiwarce nie znajdziesz innej wersji aplikacji TuneUp Utilities 2010.

Licencja i cena

Licencja, na jakie rozpowszechniana jest TuneUp Utilities 2010 za free to trial – możesz używać pakietu całkowicie za darmo przez 30 dni od chwili instalacji. TuneUp Utilities 2010 można kupić online. Na stronie producenta (http://store.tune-up.com) TuneUp Utilities 2010 w wersji full kosztuje 49,95USD.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich działa TuneUp Utilities 2010 to Windows Vista i Windows XP (z Service Pack 2 lub nowszym). Producent oficjalnie potwierdza kompatybilność TuneUp Utilities 2010 z Windows 7(32- oraz 64-bit).

Wymagania sprzętowe

Sprawne działanie TuneUp Utilities 2010 zapewnia: 256 MB pamięci RAM, rozdzielczość ekranu minimalnie 1024x600 pikseli, 300 MB wolnego miejsca na dysku.

Użyj TuneUp Utilities 2010 aby twój pc działał szybciej. Zapraszamy do naszego działu Programy, gdzie czekają najnowsze wersje programów antywirusowych, pakietów biurowych i odtwarzaczy multimedialnych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TuneUp Utilities 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie