Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander Ultima Prime 5.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ULTIMA PRIME
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2010
Rozmiar: 139 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 383

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander Ultima Prime 5.1

Total Commander Ultima Prime 5.1 to aplikacja, a właściwie cały ich zestaw, przeznaczony do popularnego managera plików Total Commander. Zwiększa to znacznie funkcje tego popularnego programu i w dodatku nie kosztuje ani grosza. Tak jest, Total Commander Ultima Prime dostajemy za darmo na użytek domowy. Jeżeli ktoś chce używać go w pracy czy do innych zastosowań komercyjnych, powinien wykupić odpowiednią licencję.

Co otrzymujemy w tym pakiecie? Mamy tutaj takie rzeczy jak między innymi: AIMP, Artweaver, Miranda IM Unicode, Notepad++, System Info for Windows, The KMPlayer, uTorrent, VirtualDub, XnView. Jako, że Total Commander Ultima Prime jest po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z opanowaniem wszystkich opcji i konfiguracji programu. Polecamy go zwłaszcza administratorom systemów i serwerów – znajdą oni tu wszystko, co tylko może ułatwić im pracę. Prosty i przejrzysty interfejs pozwala szybko zorientować się w położeniu plików oraz wykonywać różne na nich operacje, np. transfer czy zmianę nazwy.

Jeśli potrzebujesz sprawnej aplikacji do zarządzania plikami i wspomnianymi serwerami oraz systemami, pobierz Total Commander z tej właśnie strony. Musimy jednak ostrzec, że podczas instalacji programy antywirusowe mogą potraktować niektóre aplikacje jako zagrożenie – należy wtedy pozwolić na instalację mimo komunikatów.

TC UP 5.1 to jeden z najlepszych – o ile nie najlepszy – programów tego typu. Wszechstronne możliwości oraz wspaniała skuteczność to jego dwie największe cechy. Polecamy wypróbowanie go każdemu użytkownikowi! Na koniec wypada dodać, że działa na wszystkich systemach Windows, a więc XP, Vista i 7. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander Ultima Prime 5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie