Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander Ultima Prime 4.9

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ULTIMA PRIME
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.04.2009
Rozmiar: 104,6
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 8360

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander Ultima Prime 4.9

Total Commander Ultima Prime 4.8 - jest to rozszerzona wersja menadżera plików programu Total Comander. Stworzona przez Ultima Prime. Total Commander Ultima Prime 4.8 zwiększa możliwości programu szwajcarskiego programisty Christiana Ghislera. Total Commander działa pod Vista, XP, 2000 i 2003. Total Commander pl Ultima Prime dostępny za darmo w dziale download.

Polskie rozszerzenie zawiera program Total Commander w wersji 7.04a, ma też zmieniony wygląd i między innymi rozszerzone menu główne. Total Commander Ultima Prime 4.8 oferuje dodatkową opcję deinstalatora zwaną "Naprawa instalacji", która pozwala na szybkie skorygowanie problemów związanych z eksploatacją tego programu. Posiada także między innymi, aplikacje WinCosting, Free Download Manager, Opera@USB, VirtualDub, XnView, AIMP, Miranda IM Unicode, Notepad++, System Info for Windows. Total Commander w wersji pl to dobre rozwiązanie dla poszukujących dobrego narzędzia plikowego.

Total Commander dzięki wtyczkom może być rozszerzony o wiele pożytecznych funkcji takich jak sprawdzanie poczty elektronicznej, czytanie kanałów RSS lub ściąganie plików z wybranej strony internetowej. Total Commander jako jeden z nielicznych programów obsługuje protokół sftp. Aby Total Commander obsługiwał sftp należy zainstalować plugin dostępny na polskiej stronie Total Commander. Natomiast Total Commander obsługuje protokół ftp domyślnie i nie wymaga wtyczki.

Total Commander Ultima Prime 4.8 to pakiet rozszerzający możliwości oryginalnego oprogramowania jest udostępniony jako freeware, ale program Total Commander sam w sobie jest programem typu shareware. Trzeba również brać pod uwagę fakt, iż poszczególne licencje dołączonego oprogramowania mogą się od siebie różnić i nie są zalecane do użytku komercyjnego. Dla osób lubiących nowinki udostępniono wersję beta Total Commander PowerPack.

Dzięki firmie Ulitma Prime program Total Commander dostępny jest po polsku. Total Commander free-ware na pobierz.pl. W wyniku sporego rozmiaru pliku instalacyjnego Total Commander download zajmuje dłużą chwilę ale na pewno warto odczekać kilka minut aby wzbogacić komputer o ten świetny program. Total Commander działa pod XPx64, x86 oraz Vista x86, x64. Pobierz Total Commander z pobierz.pl.
Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

Inne informacje

Total Commander Ultima Prime 4.9 - Najnowsza Polska rozszerzona wersja menadżera plików programu Total Comander. Stworzona przez Ultima Prime. Total Commander Ultima Prime 4.9 zwiększa możliwości programu szwajcarskiego programisty Christiana Ghislera.
Polskie rozszerzenie zawiera program Total Commander w wersji 7.04a, ma też zmieniony wygląd i między innymi rozszerzone menu główne. Total Commander Ultima Prime 4.9 oferuje dodatkową opcję deinstalatora zwaną "Naprawa instalacji", która pozwala na szybkie skorygowanie problemów związanych z eksploatacją tego programu. Posiada także między innymi, aplikacje WinCosting, Free Download Manager, Opera@USB, VirtualDub, XnView, AIMP, Miranda IM Unicode, Notepad++, System Info for Windows. Total Commander Ultima Prime 4.9 to pakiet ulepszającego oprogramowania jest udostępniony jako freeware, ale program Total Commander sam w sobie jest programem typu shareware. Trzeba również brać pod uwagę fakt, iż poszczególne licencje dołączonego oprogramowania mogą się od siebie różnić i nie być zalecane do użytku komercyjnego.

Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander Ultima Prime 4.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie