Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander Ultima Prime 5.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ULTIMA PRIME
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 149,4 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 469

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander Ultima Prime 5.5

Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji. W porównaniu do oficjalnej wersji programu, Ultima Prime integruje z Total Commander takie aplikacje jak, np. Notepad++, System Info for Windows, The KMPlayer, uTorrent czy choćby VirtualDub, do których użytkownik uzyskuje dostęp od razu z pozycji TC i to bez potrzeby instalowania każdego z tych programów z osobna. Ponadto pakiet ten rozszerza znacznie możliwości oficjalnej wersji Total Commander o masę nowych opcji, a także wtyczek.

Najnowsza wersja Total Commander Ultima Prime na pobierz eliminuje wykryte w narzędziach TC UP New oraz TC UP Turbo błędy, uzupełniając je również o nowe funkcje. Ponadto twórcy pakietu zdecydowali się na dodanie do niego nowej aplikacji o nazwie TeamViewer, która umożliwia zdalne sterowanie komputerem w sieci, a także na zaktualizowanie dostępnych w Total Commander Ultima Prime programów oraz wtyczek do najnowszej wersji. Warto pamiętać, że chociaż Ultima Prime jest udostępniany za darmo, to jednak Total Commander wciąż pozostaje płatnym programem, który wymaga zakupu licencji. Download Total Commander Ultima Prime to oferta skierowana przede wszystkim do użytkowników TC, którzy oczekują od tego programu czegoś więcej. Aplikacja jest dostępna w wersji polskiej i jest kompatybilna z Windows 7. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander Ultima Prime 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie