Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander Ultima Prime 5.5

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ULTIMA PRIME
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.08.2011
Rozmiar: 149,4 MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 463

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Total Commander Ultima Prime 5.5

Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji. W porównaniu do oficjalnej wersji programu, Ultima Prime integruje z Total Commander takie aplikacje jak, np. Notepad++, System Info for Windows, The KMPlayer, uTorrent czy choćby VirtualDub, do których użytkownik uzyskuje dostęp od razu z pozycji TC i to bez potrzeby instalowania każdego z tych programów z osobna. Ponadto pakiet ten rozszerza znacznie możliwości oficjalnej wersji Total Commander o masę nowych opcji, a także wtyczek.

Najnowsza wersja Total Commander Ultima Prime na pobierz eliminuje wykryte w narzędziach TC UP New oraz TC UP Turbo błędy, uzupełniając je również o nowe funkcje. Ponadto twórcy pakietu zdecydowali się na dodanie do niego nowej aplikacji o nazwie TeamViewer, która umożliwia zdalne sterowanie komputerem w sieci, a także na zaktualizowanie dostępnych w Total Commander Ultima Prime programów oraz wtyczek do najnowszej wersji. Warto pamiętać, że chociaż Ultima Prime jest udostępniany za darmo, to jednak Total Commander wciąż pozostaje płatnym programem, który wymaga zakupu licencji. Download Total Commander Ultima Prime to oferta skierowana przede wszystkim do użytkowników TC, którzy oczekują od tego programu czegoś więcej. Aplikacja jest dostępna w wersji polskiej i jest kompatybilna z Windows 7. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander Ultima Prime 5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie