Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeraCopy 2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Code Sector
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 800 Kb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 315

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeraCopy 2

TeraCopy 2 to aplikacja  przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami. Wykonywane operacje można dowolnie przerywać i wznawiać, aplikacja w pełni integruje się z powłoką systemową. Aplikacja obsługuje Unicode i posiada doskonały mechanizm radzenia sobie z błędami w plikach. TeraCopy po polsku nie jest dostępny, jednak prosta obsługa powinna zrekompensować ta niedogodność. Ściągnij TeraCopy za darmo już teraz.

Licencja
Producent TeraCopy oferuje download programu na licencji freeware. Download innych aplikacji przyśpieszających kopiowanie plików w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeraCopy 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie