Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TeraCopy 2

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Code Sector
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 800 Kb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 319

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TeraCopy 2

TeraCopy 2 to aplikacja  przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami. Wykonywane operacje można dowolnie przerywać i wznawiać, aplikacja w pełni integruje się z powłoką systemową. Aplikacja obsługuje Unicode i posiada doskonały mechanizm radzenia sobie z błędami w plikach. TeraCopy po polsku nie jest dostępny, jednak prosta obsługa powinna zrekompensować ta niedogodność. Ściągnij TeraCopy za darmo już teraz.

Licencja
Producent TeraCopy oferuje download programu na licencji freeware. Download innych aplikacji przyśpieszających kopiowanie plików w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TeraCopy 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie