Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tactile 3D 1.3.7.3269

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Upper Bounds Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 10.10.2008
Rozmiar: 3.9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 369

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Tactile 3D 1.3.7.3269

Tactile 3D 1.3.7.3269 to program, który umożliwia przeglądanie zawartości folderów w trybie 3D. Dzięki trójwymiarowemu interfejsowi przeglądanie plików i folderów jest nie tylko ładne dla oka ale i bardziej funkcjonalne. Program obsługuje system skórek, dzięki czemu można dowolnie zmieniać wygląd interfejsu aplikacji. Pomocną funkcją Tactile 3D jest podświetlanie najczęściej uruchamianych plików. Niestety, Tactile 3D z menu pl nie jest dostępny.

Licencja
Tactile 3D oferuje download na licencji demo – możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcji programu 30 dni od chwili instalacji. Po tym okresie należy wykupić klucz rejestracyjny w cenie 29,95 USD.

Zanim kupisz, wypróbuj Tactile 3D za free. Zobacz także inne narzędzia diagnostyczne za darmo w dziale Narzędzia dyskowe i plikowe.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Tactile 3D 1.3.7.3269Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie