Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Smart System Informer

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Smart PC Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.03.2009
Rozmiar: 800 kB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 230

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Smart System Informer

Pobierz darmowy program Smart System Informer!

Przedstawiamy jedyny w swoim rodzaju, darmowy program służący do administrowania zasobami komputera  - Smart System Informer. Ten całkowicie darmowy program został stworzony przez firmę posiadającą ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu użytecznych aplikacji dla biur, firm i osób prywatnych - Smart PC Solutions. Firma ta, założona w 1999 roku, znana jest z produkowania wielu darmowych, nagradzanych przez branżę i użytkowników programów silnie związanych ze środowiskiem MS Windows i produktami firmy Microsoft - jak na przykład pakiet Office.

Darmowy program Smart System Informer jest przeznaczony do gromadzenia informacji o zainstalowanych programach i monitorowaniu ilości pobieranych przez nie zasobów z pamięci RAM. Smart System Informer gromadzi wszystkie dane w jednej tabeli. gromadzone informacje zawierają dane o ID komputera, procesorze, BIOSie, pamięci, dyskach, karcie video i muzycznej, dyskach, monitorze i innych. Informacje te ukazywane sa w formie graficznej - co pozwala Ci wygodniej używac programu, zaś zgromadzone dane zapisywane są wpliku tekstowym.

W darmowym programie Smart System Informer aplikacje pokazane są w siedmiu zakładkach - min. procesy, działające w tle, programy startowe i kompletna lista zainstalowanych programów i apliakcji. Wszystkie parametry ukazane są w czasie rzeczywistym. Pomaga to w zachownaiu porządku na komputerze i przyśpieszeniu jego działania poprzez zarekomendowanie odpowiednich akcji dotyczących wskazanych programów.

Pobierz bezpłatnie program Smart System Informer i pozwól odetchnąć swemu komputerowi poprzez usuniecie niepotrzebnych programów i aplikacji startowych.  Przekonaj się, dlaczego darmowy program Smart System Informer otrzymał kilkanaście branżowych nagród na całym świecie. Prosty w obsłudze, nie pochłaniający dużo pamięci operacyjnej ani nie zabierający wielu miejsca na Twoim twardym dysku jest doskonałym narzędziem do zaoszczędzenia pamieci operacyjnej Twojego komputera.

Zaufaj profesjonalistom z firmy Smart PC Solutions, tak, jak zaufało im kilkaset tysięcy użytkowników programu. Smart System Informer ochroni komputer zarówno w firmie, jak też i w domu!

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Smart System InformerAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie