Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IObit Smart Defrag 2.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: IObit.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.05.2011
Data modyfikacji: 11.01.2012
Rozmiar: 4,63 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 431

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IObit Smart Defrag 2.3

IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych programów do defragmentacji dysków, który jest udostępniany użytkownikom zupełnie za darmo. Aplikacja umożliwia przyspieszenie pracy systemu operacyjnego Windows, poprzez poukładanie plików na dysku w taki sposób, aby system mógł uzyskać do nich jak najszybszy dostęp. W porównaniu do systemowego narzędzia do defragmentacji, IObit Smart Defrag jest dużo szybszy i bardziej wydajny.

Program ten powstał specjalnie z myślą o najnowszych dyskach twardych, które często zajmują po kilkaset gigabajtów i dlatego charakteryzuje się on jednym z najkrótszych czasów procesu defragmentacji, konkurując w tym obszarze nawet z płatnymi aplikacjami. Dzięki technologii Smart Defrag 2.3, program, oprócz klasycznej defragmentacji, umożliwia lokowanie najczęściej używanych plików w najszybszym obszarze dysku, przez co system działa dużo szybciej i nie marnuje zbyt dużo zasobów na ich uruchomienie. IObit Smart Defrag pozwala także na defragmentację plików podczas ładowania systemu, dzięki czemu cały proces może objąć nawet te pliki, które po załadowaniu systemu Windows nie mogłyby zostać poddane procesowi defragmentacji.  

IObit Smart Defrag jest bardzo prosty w działaniu, a dzięki polskiej wersji językowej, nikt nie powinien mieć problemów z jego obsługą. Program działa automatycznie w tle systemu i cały czas chroni pliki przed fragmentacją. Jeśli chcesz realnie przyspieszyć pracę swojego systemu, to pobierz IObit Smart Defrag i sprawdź jak działa ten świetny i co ważne darmowy program do defragmentacji dysków. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IObit Smart Defrag 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie